Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kodėl skilinėja pėdutės ir kaip jas pridrėkinti?

2023-02-24
Kodėl skilinėja pėdutės ir kaip jas pridrėkinti?

Jei pastebite, kad kaskart grįžus po pasivaikščiojimo šuo ilgai laižo pėdutes - tai gali būti išsausėjusios odos požymis. Liežuviu augintiniai ne tik bando nusivalyti pėdutes bet ir jas pridrėkinti jei jaučia diskomfortą. 

Identifikuoti išsausėjusias pėdutes itin lengva – pakanka pažiūrėti ar oda nėra šiurkšti, ar nesimato odos įtrūkimų. Jei tai pastebite - būtina pridrėkinti ir primaitinti pėdučių odą naudojant balzamus. Išsausėjus pėdučių odai, kaip ir mūsų veido ar rankų odai, atsiranda tempimo jausmas, ji gali suskilinėti, o įtrūkimuose kauptis bakterijos, grybeliai. 

 Mūsų rekomendacija – Tauro Pro Line Pure Nature linijos pėdučių balzamai. Jų sudėtyje iki 97% natūralių ingredientų, kurių tarpe saldžiųjų migdolų, kokosų, bičių vaškas, vitaminas E, kanapų aliejai, alavijų sviestas. Šie balzamai primaitins išsausėjusią odą, neleis jai skilinėti ir taip padėsite augintiniui išvengti diskomforto vaikštant.

Tačiau, jei augintinis pėdutes laižosi nuolatos ir tarpupirščiai yra paraudę - tai gali būti alerginės reakcijos požymis. Alergija gali pasireikšti dėl netinkamos mitybos, alergenų naudojamoje kailio ar odos priežiūros priemonių sudėtyje ar kitų. Tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į veterinarijos gydytoją, kuris atlikęs tyrimus galės nustatyti, kas gali kelti alergiją.

Daugiau apie pėdučių odos priežiūrą Jums papasakos produktų kūrėja, veisėja, groomerė Janita Januškauskaitė – Plungė! 

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!