Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kodėl augintinio pėdutės žiemą tapo šiurkščios?

2022-12-28
Kodėl augintinio pėdutės žiemą tapo šiurkščios?

Pėdučių oda yra itin jautri ir plona, tad didelis temperatūrų pokytis, drėgmė ir druskos daro didelę įtaką jų kokybei. Augintinių pėdučių oda, labai panaši į mūsų rankų bei veido odą. Vos pabuvus šaltyje – oda paraudonuoja, suskilinėja ir tampa šiurkšti. Mažuose odos įtrūkimuose kaupiasi bakterijos ir grybeliai, kurie kelia diskomfortą augintiniui vaikštant.

Kuomet išsausėja mūsų veido oda, mes ją drėkiname. Tam naudojame įvairius kremus, serumus ar kaukes. Tačiau augintiniai patys kremu pasitepti negali, todėl naudoja savo liežuvį ir pradeda laižyti pėdutes ir taip bando jas sudrėkinti, kad nejaustų tempimo jausmo. O nuolatinis laižymas ir drėgmė kailyje yra puiki terpė vystymas grybeliui. Todėl labai svarbu odą pridrėkinti ir primaitinti reikalingais elementais.

Norėdami išvengti nemalonių pojūčių savo augintiniui, rekomenduojame išbandyti Tauro Pro Line Pure Nature pėdučių balzamus:

NOURISHES&RESTORES – maitinantis ir atkuriantis pėdučių balzamas šunims ir katėms su kanapių aliejumi ir alavijų sviestu.

REPAIRS&PROTECTS – atstatantis ir apsaugantis balzamas šunims ir katėms su vitaminu E ir bičių vašku.

HYDRATES&MOISTURIZES – bekvapis drėkinantis šunų ir kačių pėdučių ir nosies balzamas su saldžiųjų migdolų ir kokosų aliejais.

NOURISHES&RESTORES, MAITINANTIS IR ATKURIANTIS

90% natūralūs pėdučių balzamo ingredientai – atstato pažeistą pėdučių odą, ją nuramina ir sudrėkina, nepalikdami riebaus pojūčio ant pėdučių.

Patogus įpakavimas. Balzamas yra išsukamas, todėl nereikės susitepti pirštų, norint patepti augintinio pėdutes.

O daugiau apie pėdučių priežiūrą žiemą Jums papasakos KIKA ekspertė Karolina.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!