Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kodėl aplink baltakailių akis atsiranda rudos dėmės?

2022-09-09
Kodėl aplink baltakailių akis atsiranda rudos dėmės?

Balti šunys, kaip popieriaus lapas, tepasi taip pat kaip kiti, tačiau ant jų dėmės matosi kur kas ryškiau. Būtent todėl daugiau nei 85% baltakailių šunų pasaulyje kenčia nuo rudų ašarų dėmių. Tačiau kodėl jos atsiranda?

 

Labai svarbu atminti, kad gera augintinio sveikata susideda iš 80% sveikos ir subalansuotos mitybos ir 20% tinkamų priežiūros priemonių. Būtent todėl, net jei naudosite pačias geriausias, natūralias kosmetines priemones dėmių šalinimui, jos neišnyks, o bus tik užmaskuojamos. Todėl problemą reikia pradėti spręsti iš vidaus.

 

Rudos ašarų dėmės baltakailiams atsiranda dėl netinkamos/nesubalansuotos mitybos. Per didelis ar per mažas gaunamas aminorūgščių kiekis, netinkamai parinkti baltymų šaltiniai pašare ir vitaminų bei mineralų stygius turi tiesioginę įtaką seilių ir ašarų sudėčiai. Būtent todėl, jei šuns mityba yra nesubalansuota, jis daugiau ašaroja, o nuo drėgmės aplink akis atsiranda rudos dėmės.

 

Jei auginate baltakailį šunį, labai svarbu rinktis sveiką, vitaminais ir mineralais papildytą pašarą, kuris užtikrins, kad šuo gauna pakankamai maistinių medžiagų, o gaunamas aminorūgščių kiekis yra subalansuotas. Tam rekomenduojame rinktis Nature‘s Protection Superior Care White Dogs pašarų liniją.

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!