Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kaip valyti augintinio akis?

2023-01-13
Kaip valyti augintinio akis?

Sakoma, kad akys – vartai į sielą. Būtent todėl jomis rūpintis reikia ne tik mums, bet ir mes, kaip šeimininkai, turime pasirūpinti savo mylimų augintinių akutėmis ir jas reguliariai valyti.

Reguliarus augintinio akių valymas gali padėti išvengti išskyrų ir ašarų dėmių susidarymo. Taip pat svarbu, kad sritis aplink akis būtų švari, kad būtų išvengta infekcijų. Tam rekomenduojame naudoti Tauro Pro Line Pure Mist šarminį vandenį. Šarminio vandens pH 11 yra nepalanki terpė veistis bakterijoms, tačiau yra saugi purkšti tiesiai į akis. Akis rekomenduojame valyti 2 kartus dienoje – ryte ir vakare, taip pašalinsite galimai atsiradusias traiškanas, dulkes ar nešvarumus.

Be to, labai svarbu akis ne tik valyti, bet ir reguliariai jas apžiūrėti ir stebėti bet kokius jūsų augintinio regėjimo ar elgesio pokyčius. Jei pastebėjote paraudimą, patinimą ar diskomfortą, geriausia pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju, kad įsitikintumėte, jog nėra rimtesnė problemos, kurią reikia spręsti (užsikimšę ašarų latakai, įaugę blakstienos ar pan.)

Apskritai, augintinio akių valymas yra nedidelė, bet svarbi jų bendros sveikatos ir gerovės palaikymo dalis. Reguliariai valydami akis ir stebėdami pokyčius, naminių gyvūnėlių savininkai gali užtikrinti, kad jų šunys ir katės gyvens laimingai ir sveikai.

Kaip taisyklingai valyti akis Jums pristatys ilgametė groomerė, veisėja, kinologė, produktų kūrėja Janita J. Plungė.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!