Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kaip prižiūrėti augintinio pėdučių odą atšalus orams?

2023-12-30
Kaip prižiūrėti augintinio pėdučių odą atšalus orams?

Žiema atneša savų iššūkių, ypač kai reikia apsaugoti gležną jūsų augintinio pėdučių odą nuo atšiaurių aplinkos veiksnių. Tad panagrinėkime šalčio, drėgmės ir druskų keliamus pavojus ir kaip prižiūrėti pėdučių odą žiemą.

 

 

Atėjus žiemai, pasirūpinkite ir galimais pavojais, kurie gali kilti jūsų augintinio letenoms. Šaltas oras, drėgmė nuo sniego ir nešvarumų bei druskos, naudojamos ledui tirpdyti ant šaligatvių, gali pakenkti jautriai jūsų augintinio letenų odai.

  • Kaip ir žmogaus oda, taip ir augintinio pėdučių oda šaltyje gali išsausėti ir sutrūkinėti. Ilgalaikis žemos temperatūros poveikis gali sukelti diskomfortą, skausmą ir net nušalimą.
  • Sniegas ir šlapdriba gali atrodyti nekenksmingi, tačiau nuolatinė drėgmė gali suminkštinti letenų odą, todėl pėdutės gali tapti kur kas pažeidžiamesnės įtrūkimams, suskilinėjimams ar įpjovimams. Drėgmė tarpupirščiuose taip pat gali paskatinti bakterijų ir grybelių augimą.
  • Nors druska padeda tirpdyti ledą ant šaligatvių, ji gali būti abrazyvi ir dirginti jūsų augintinio letenas. Druskos gali sukelti sausumą ir net deginimo pojūtį, todėl pasivaikščiojimai gali tapti skausmingi.

Norint įveikti žiemos orų keliamus iššūkius pėdutėms, rekomenduojame į savo augintinio priežiūros rutiną įtraukti Tauro Pro Line pėdučių balzamą.

  • Pėdučių balzamas sukuria apsauginį barjerą, užrakina drėgmę ir neleidžia pėdučių odai išsausėti. Tai ypač svarbu žiemą, kai nuolatinis sniegas ir purvas gali pakenkti jūsų augintinio odai.
  • Praturtintas maitinančiais ingredientais, Tauro Pro Line pėdučių balzamas padeda minkštinti sausas, įtrūkusias ar sudirgusias letenų pagalvėles. Tai palengvina šalčio sukeltą diskomfortą ir išlaiko jūsų augintinio letenas puikios būklės.
  • Balzamas veikia kaip skydas nuo korozinio druskų, naudojamų ant ledinių paviršių, poveikio. Tai padeda išvengti druskos tiesioginio sąlyčio su letenų pagalvėlėmis, sumažindama nudegimų ir sudirginimo riziką.

Norėdami pasiekti maksimalų efektyvumą, tepkite letenų balzamą prieš ir po pasivaikščiojimo. Tai užtikrina aktyvią apsaugą nuo elementų ir skatina gijimą bei atsigavimo po poveikį.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!