Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kaip pasirinkti tinkamiausią šepetį ir šukas pagal kailio tipą?

2023-01-18
Kaip pasirinkti tinkamiausią šepetį ir šukas pagal kailio tipą?

Kailio šukavimas katėms ir šunims yra svarbus procesas tiek iškritusių plaukų pašalinimui, tiek odos masažui, kuris gerina kraujotaką ir sveikų plaukų folikulų formavimąsi. Tačiau, ar žinojote, kad tinkamai pasirinkę šepetį ne tik iššukuosite bei išpurensite augintinio kailį efektyviau, bet ir išvengsite diskomforto riešui?

Renkantis šepetį atkreipkite dėmesį į dantukus – jie turėtų būti pagaminti iš nerūdijančio plieno, pakankamai ilgi, kad pasiektų ne tik plauko vidurį, bet ir odą ir ją pamasažuotų. Dantukai turėtų būti specialiai apdirbti, o galvutės užapvalintos, kad nebraižytų odos, o maloniai ją masažuotų, taip skatinant gerą kraujotaką ir sveiką folikulo veiklą.

Šepečio pagalvėlė turi būti itin minkšta su specialia skylute, kuri leidžia pasišalinti orui, užtikrinant gerą amortizaciją, kad dantukai galėtų puikiai prisitaikyti prie kūno linkių. Šepečio rankena pagaminta iš itin lengvo, ilgaamžio ir atsparaus drėgmei bei smūgiams kietmedžio. Geriausias būdas išbandyti ar šepetys nesukels diskomforto augintiniui ar jūsų riešui – pabandyti perbraukti šepečiu per savo dilbį – jei nesubraižo Jūsų odos – puikiai tiks ir augintinio odai. Taip pat, renkantis šepetį atsižvelkite ir į augintinio kailio tipą.

Dar vienas faktorius, kurį būtina įsivertinti renkantis šepetį – jo paskirtis. Jei ieškote šepečio iškritusio kailio ir sąvėlų iššukavimui – rinkitės „slickeršepečius. Jie puikiai tinka kasdieniam šukavimui visų kailio tipų augintiniams.

Jei auginate ilgo, krentančio kailio augintinį ir norite pamasažuoti odą, ar ieškote šepečio kasdieniam šukavimui, kai žinote, kad kailis yra nesusivėlęs – rinkitės masažinius šepečius. Šie šepečiai puikiai tinka tokioms veislėms kaip Maltos bišonai, Ši cu, Koliai, Akfanų kurtams ir pan.

SVARBU: negalima šukuoti sauso kailio! Būtina sudrėkinti kailį kondicionuojančia priemone, kuri sudrėkins plauką ir palengvins iššukavimą, neleidžiant plaukui įskilti. Kailio sudrėkinimui, šukavimo metu rekomenduojame naudoti Tauro Pro Line Healthy Coat nenuplaunamą, iššukavimą lengvinantį kondicionierių. Priemonė yra paruošta naudoti, jos nenuplaunama formulė padeda pašalinti šiaušimąsi ir statinį krūvį išlaikant, atkuriant drėgmę, todėl kailis tampa lygus ir blizgus.

Kaip pasirinkti tinkamiausią šepetį pagal augintinio kailio tipą ir kaip šukuoti augintinio kailį Jums patars ilgametė groomerė, veisėja, kinologė, produktų kūrėja Janita J. Plungė.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!