Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kaip pasirinkti kosmetiką savo augintiniui?

2022-04-15
Kaip pasirinkti kosmetiką savo augintiniui?
Renkantis kosmetiką gyvūnui svarbiausia žiūrėti jos sudėtį. Labai svarbu, kad gyvūno kosmetikoje nebūtų sulfatų, parabenų ir sls priedų.
Tai agresyvūs cheminiai komponentai, kurie gal ir gali duoti vienkartinį efektą, tačiau šie ingredientai ilgainiui duoda daugiau žalos nei naudos.
Deja, daugumoje kosmetinių preparatų skirtų gyvūnams yra naudojami silikonai, kurie tik duoda trumpalaikį kailio lygumo efektą, tačiau užkemša gyvūno odos poras. Oda ne tik negali įsisavinti naudingų medžiagų, bet ir kvėpuoti.
SLS priedas savyje turi kancerogeninių medžiagų duodančių trumpalaikį efektą bei sausinančių ir silpninančių plauką ir ilgainiui net pažeidžiančių plauko svogūnėlį.
Kosmetikoje dažnai būnantys parabenai gyvūnui sukelia alergines reakcijas, odos paraudimą, niežulį ar net sutrikdo hormonų balansą.
Šios cheminės priemonės kosmetikoje suteikia norimą trumpalaikį efektą, tačiau naudojamos ilgą laiką kenkia gyvūno odai, plaukui ir sveikatai.
Todėl renkantis kosmetiką augintiniams reikėtų ieškoti tokios, kurioje šių cheminių priedų nebūtų.
Tokia yra natūrali Tauro Pro line kosmetika augintiniams.
Joje vietoje cheminių naudojami aktyvūs ir natūralūs ingredientai – šilko proteinai, pantenolis, kviečių baltymai, šlapalas, shea sviestas ir keratinas. Šie natūralūs ingredientai skatina sveiko plauko augimą, palaiko drėgmę odoje, natūraliai stiprina plaukus.
Ši kosmetika neduoda vienkartinio efekto, ji duoda ilgalaikį sveiko plauko ir odos rezultatą. O to ir trokšta kiekvienas rūpestingas šeimininkas.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!