Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kaip pašalinti rudas dėmes aplink akis?

2023-01-13
Kaip pašalinti rudas dėmes aplink akis?

Rudos ašarų dėmės – viena dažniausių problemų, su kuria susiduria net 80% pasaulio šunų!  Ašarų dėmes sukelia įvairūs veiksniai, įskaitant genetiką, mitybą ir aplinkos dirgiklius. Šios dėmės gali būti raudonos arba rudos spalvos ir gali būti ant kailio aplink akis.

Svarbiausias faktorius norint užtikrinti skaidrią ašarų sudėtį – subalansuotas amino rūgščių kiekis mityboje. ATMINKITE: augintinio mitybą sudaro VISKAS kas patenka į jo burną. Subalansuotą augintinio mitybą sudaro: 80% sauso pašaro + 10-12% konservuoto pašaro + 3-5% skanėstų ir 1-3% papildų. Todėl itin atidžiai skaitykite visų mitybos elementų sudėtis ir ieškokite ikonų, kurios žymi, kad pašaras ir skanėstai padeda užtikrinti skaidrią ašarų sudėtį.

Augintinio sveikata susideda iš 80% sveikos ir subalansuotos mitybos ir 20% kasdienės ir veterinarinės priežiūros. Kasdienei akių priežiūrai rekomenduojame naudoti Tauro Pro Line Stainless look molio kaukę ir Tauro Pro Line Pure mist šarminį vandenį.

Tauro Pro Line Stainless look molio kaukė specialiai sukurta padėti pašalinti esančias rudas ašarų dėmes nuo kailio ir apsaugoti nuo naujų dėmių atsiradimo. Ši natūralaus molio kaukė pagaminta iš grynų natūralių ingredientų, tokių kaip Kaolinas, kuris suteikia natūralų ir švelnų balinamąjį efektą, MicroZeogen mineralas, kuris absorbuoja nešvarumus, neleidžia jiems įsiskverbti į kailį, o sidabras – mažina bakterijų plitimą ir veikia antibakteriškai.

Tauro Pro Line Pure mist 11 pH šarminis vanduo yra daugiafunkcis produktas. Jį galima naudoti tiek kailio priežiūrai, kosmetikos priemonių efektyvumui stiprinti, tiek akių, ausų, burnos priežiūrai. Ši priemonė veikia antibakteriškai, padeda pašalinti aplink akis esančius nešvarumus, dulkes.

Šių produktų sintezė leidžia užtikrinti efektyviausią rudų ašarų dėmių pašalinimo efektą. Kaip taisyklingai naudoti šias priemones ir kaip išvengti rudų ašarų dėmių Jums pristatys ilgametė groomerė, veisėja, kinologė, produktų kūrėja Janita J. Plungė.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!