Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kaip naudoti kailio aliejų?

2023-02-09
Kaip naudoti kailio aliejų?

Kailio aliejus – puiki priemonė kailio prisotinimui po žiemos šalčių, tarp parodų ar sukant papilotes. Ši priemonė yra itin reikalinga ilgo ir krentančio kailio šunims bei katėms, kadangi plaukų galiukai yra daug daugiau pažeidžiami dėl nuolatinės trinties su paviršiais.

Tauro Pro Line Magic coat oil – natūrali priemonė, pagaminta tik iš aukščiausios kokybės aliejų, kurie pasižymi itin stipriomis plauką atstatančiomis, maitinančiomis bei drėkinančiomis savybėmis.

Aliejų mišinį sudaro 4 aukščiausios kokybės aliejai, kurie pasižymi itin stipriomis plauką atstatančiomis, maitinančiomis savybėmis:

  • Medvilnės sėklų aliejus (Gossypium Herbaceum) – pasižymi drėkinančiu bei minkštinančiu poveikiu odai.
  • Vynuogių kauliukų aliejus (Vitis Vinifera) pasižymi kaip puikiai odą bei kailį drėkinantis, lengvai įsigeriantis bei nepaliekantis riebumo jausmo.
  • Abrikosų aliejus (Prunus Armeniaca) – malonaus kvapo, intensyviai drėkinantis.
  • Saldžiųjų migdolų aliejų (Prunus Amygdalus Dulcis) – minkština, maitina odą, gali padėti nuraminti jau sudirgusią odą.

Naudokite aliejų įvairiais būdais:

Kaip kaukę. Gausiai tepkite per visą kailio ilgį, palaikykite 15-20 min ir išplaukite naudojant Tauro Pro Line 3 žingsnių sistemą.

Kaip stiprinamąją priemonę maudant.  Įmaišykite 2-3 paspaudimus į kondicionierių, palaikykite 5-10 min ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Papiločių sukimui. Kailio sruogą sutepkite aliejumi, įvyniokite į papilotėms skirtą popierių ir laikykite iki kitos maudymo procedūros.

Primename, kad norint turėti nepriekaištingos išvaizdos kailį – būtina pasirūpinti jo vidumi. Augintinio sveikata susideda iš 80% sveikos ir subalansuotos mitybos bei 20% kasdienės ir veterinarinės priežiūros. Labai svarbu, kad renkantis mitybos elementus, atkreiptumėte itin didelį dėmesį į sudėtis ir atsižvelgtumėte ne tik į kainą, bet ir į specifinius augintinio poreikius.

Daugiau apie šį magišką kailio aliejų Jums papasakos produktų kūrėja, veisėja, groomerė Janita Januškauskaitė – Plungė!

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!