Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kaip namuose palaikyti gerą kvapą, jei auginate jauną augintinį?

2022-08-29
Kaip namuose palaikyti gerą kvapą, jei auginate jauną augintinį?
Pirmiausia pasirūpinkite švara. Jei auginate jauną šuniuką – naudokite sauskelnes ir palas, kurios apsaugo nuo netyčinių „nelaimių“ namuose. Šiuo metu galite rinktis iš vienkartinių palų ir sauskelnių, kurios patogesnės keliaujant ir daugkartinių, kurios yra tvaresnis pasirinkimas. Netyčinių nelaimių valymui naudokite šį MISOKO valiklį su ProBacteria, kuris pašalina dėmę, kvapą ir atgraso šunį nuo tos vietos žymėjimo.
Na, o gero kvapo paskleidimui – rinkitės eterinius aliejus, kuriuos galite garinti difuzoriumi. Rekomenduoju rinktis citrusinius, levandos ar rozmarino aromatus, kadangi jie kur kas geriau maskuoja nemalonius kvapus.
Eterinių aliejų garinimui rekomenduoju rinktis ultragarsinius difuzorius, kadangi jie veikia ypatingai tyliai, todėl net negirdėsite kaip jis veikia, tačiau galėsite mėgautis maloniu eterinių aliejų aromatu, kurį difuzorius paskleidžia jūsų aplinkoje. Taip pat, prasidėjus šildymo sezonui, difuzorius padeda sudrėkinti orą.
Garindami eterinius aliejus – būtinai stebėkite savo ir augintinio savijautą, pastebėję kokią neigiamą reakciją, būtinai nutraukite naudojimą.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!