Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kaip maudyti šunį ir katę?

2023-01-29
Kaip maudyti šunį ir katę?

Dažnai tiek kirpyklose, tiek parduotuvėse iš klientų girdime,- “net 3 priemonės? Mūsų šuniukui tiek daug tikrai nereikia”. Tačiau mes norime dar kartą Jus patikinti – geriausiam rezultatui pasiekti reikia visų 3-jų priemonių!

1 žingsnis: VALYMAS. Giliai valantis šampūnas pašalina ant kailio ir odos esančius nešvarumus ir „atidaro plauką“.

2 žingsnis: FUNKCIJA. Antras šampūnas su pridėtinėmis vertėmis suteikia norimą funkciją (drėkinimo, maitinimo ar atgaivinimo)

3 žingsnis: FIKSAVIMAS. Kondicionierius ar kaukė užfiksuoja rezultatą ir „uždaro plauką“ todėl apsaugo jį nuo išsausėjimo, padeda nešvarumams neprikibti prie kailio. 

 Jei naudojate tik 2 ir 3 žingsnį - Jūs suteikiate funkciją nešvariam, neparuoštam kailiui. Tai tas pats, kaip poliruoti nešvarų automobilį. Kiekvieno šampūno, kaukės ar kondicionieriaus sudėtyje esantys unikalūs ingredientai yra specialiai atrinkti atlikti vieną iš 3 žingsnių. Todėl, atsisakydami vieno ar kito žingsnio - geriausio rezultato, nepasieksite. Geriausio rezultato formulė: tinkami produktai ir teisingas jų naudojimas + disciplina.

 Mūsų rekomendacija – Tauro Pro Line kailio ir odos priežiūros priemonės. Šių priemonių sudėtyje iki 97% natūralūs ingredientai, skirti išvalyti ir primaitinti kailį bei odą. Sudėtyje nėra SLS, parabenų, silikonų ir mineralinių aliejų, kurie ilgainiui sekina kailį ir odą.

Plačiau, apie kiekvieno žingsnio funkciją Jums papasakos produktų kūrėja, veisėja, groomerė Janita Januškauskaitė – Plungė! 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!