Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kaip išvalyti įsisenėjusias šlapimo dėmes?

2022-08-24
Kaip išvalyti įsisenėjusias šlapimo dėmes?
Ko gero daugeliui yra bent kartą tekę susidurti su nemalonia situacija, kuomet jūsų keturkojui draugui įvyksta „bėdelė“ namuose. Taip gali nutikti dėl įvairių priežasčių: jaunas šuniukas dar gali būti neišmokęs gamtinių reikalų atlikti lauke, o suaugęs šuo gali šlapintis namuose dėl didelio streso, džiaugsmo, sveikatos negalavimų ar norėdamas pažymėti savo teritoriją.

 

Jeigu jūsų augintinis pradėjo žymėti teritoriją, svarbu išsiaiškinti šios problemos priežastį. Tačiau, tai gali užtrukti, o kvapas ir dėmės namuose kelia diskomfortą.

 

Pakartotiniam teritorijos žymėjimui, nemaloniems kvapams ir dėmėms pašalinti rekomenduojame išbandyti MISOKO Powerful Stain&Odour Remover su Pro Bakterijomis!

 

Šis valiklis neutralizuoja kvapus, užuot juos sumažinęs, tad namuose nesijaus šlapimo, išmatų ar vėmalų kvapo.

 

Tinkamas purkšti ant grindų, kiliminės dangos, baldų, patalynės bei drabužių ar, prieš tai išbandžius ant nedidelio odos ploto, tiesiai ant augintinio ištepto kailio.

 

Padeda apsaugoti, kad augintinis nežymėtų tos pačios vietos pakartotinai ir pašalina net įsisenėjusias dėmes. 3 kartus daugiau Pro bakterijų turinti sudėtis išskaido dėmėje esančius baltymus užuot juos užmaskuodamas.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!