Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Kaip apsaugoti augintinių pėdutes bei nosytes nuo skilinėjimo?

2022-02-14
Kaip apsaugoti augintinių pėdutes bei nosytes nuo skilinėjimo?

Kodėl reikia valyti augintinių pėdutes žiemą?

 

Druskos, šaltis, drėgmė – pagrindinės problemos, su kuriomis žiemą susiduria mūsų augintinių pėdutės, tad labai svarbu jomis pasirūpinti tinkamai, kad išvengtume nemalonių situacijų.

 

Po pasivaikščiojimų būtinai nuvalykite augintinių pėdutes specialia vienkartine servetėle ar drėgnu rankšluosčiu. Taip pašalinsite ant pėdučių nusėdusias druskas, purvą bei drėgmės perteklių.

 

Taip pat, apsaugai nuo šalčio ir drėgmės į pagalbą galite pasitelkti batukus bei neperšlampamas kojines. Jos apsaugos pėdutes ne tik nuo šalčio bet ir nuo drėgmės, dėl kurios gali atsirasti grybelinė infekcija, pėdutės gali suskilinėti ir tapti jautrios.

 

Na, o nuraminti ir pridrėkinti sudirgusią pėdučių odą galite pasitelkdami Tauro Pro Line Pure Nature Nose&Paw Balm Hydrates&Moisturises pėdučių balzamą. Speciali balzamo formulė su saldžiųjų migdolų ir kokosų aliejais giliai drėkina, apsaugo ir puoselėja odą.

 

Balzamas gali padėti atstatyti suskilinėjusią pėdučių ar nosytės odą. Be to, balzamas efektyviai apsaugo odą nuo išsausėjimo ir jo sukelto niežulio.

 

Ši priemonė turi atsirasti kiekvieno šuns vaistinėlėje ir būti naudojama tiek žiemą, kaip apsauga nuo šalčio, tiek vasarą, kaip apsauga nuo įkaitusių paviršių.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!