Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ką daryti, kad šunys nebeėstų pašaro iš svetimo dubenėlio?

2023-07-14
Ką daryti, kad šunys nebeėstų pašaro iš svetimo dubenėlio?

Auginant kelis augintinius, ypač jeigu skiriasi jų amžiaus tarpsniai arba dydžiai, maitinimo procesas gali tapti tikrai sudėtingesnis. Puikiai žinome, kad augintiniai kartais mėgsta paskanauti ir iš kito dubenėlio, o tai gali sukelti ir papildomų problemų augintiniui, jei didelės veislės augintinis bando ėsti mažoms veislėms skirtą maistą ar atvirkščiai.

 

 

Mažų veislių šunims skirto pašaro granulė įprastai būna labai smulki, todėl jei jos duodamos ar jomis paskanauja didelės veislės šunys – granulės būna tiesiog susiurbiamos ir nekramtomos. Taip augintinis gali užspringti, gali kilti papildomos virškinimo problemos, užkietėti viduriai ir panašiai.

Tam, kad išvengti tokių nemalonių padarinių galite maitinti augintinius atskiruose kambariuose ir nesuėstą maistą paimti bei perkelti į aukštesnę vietą, kad jo nepasiektų nei vienas augintinis.

O kitas būdas – specialiai visiems dydžiams ir amžiaus grupėms sukurtas pašaras Nature‘s Protection Superior Care White Dogs All Life Stages pašarai. Šie pašarai tiks tiek didelių, tiek mažesnių veislių šunims, kadangi jų granulė yra 13-15 mm dydžio. Taip pat, jų sudėtis yra praturtinta ingredientais, tinkančiais visų amžiaus grupių ir dydžių šunims, nes patenkina visus specifinius poreikius.

Granulės dydis pritaikytas toks, kad tiek mažos, tiek didelės veislės augintinį skatintų kramtyti ir tai palengvina virškinimo bei rijimo procesus. Pats kramtymas skatina geresnį baltymų, vitaminų ir mineralų įsisavinimą. Didesnės granulės kramtymas taip pat gali padėti sumažinti apnašas ant jūsų augintinio dantų, dėlto, kad kramtant granulė liečiasi tiesiogiai su dantimis ir tai gali padėti mažinti apnašas.

Pašaro sudėtis yra pripildyta reikalingų baltymų, angliavandenių, riebalų, vitaminų bei mineralų kiekiu. Svarbu paminėti, kad pašaras bus labai patogus ne tik šeimininkams, kurie turi keletą augintinių, bet net jei ir augina vieną, dėl to, kad kol augintis augs bei sens pašaro tiesiog nereikės keisti.

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!