Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ką daryti, kad namuose nebūtų nemalonaus kvapo?

2024-01-01
Ką daryti, kad namuose nebūtų nemalonaus kvapo?

Auginant namuose katę daugeliui šeimininkų kyla iššūkių, siekiant užtikrinti, kad iš kraiko dėžutės nesklistų nemalonus kvapas. Vienas iš pagrindinių faktorių siekiant šio tikslo yra tinkamo kačių kraiko pasirinkimas.

 

 

Kačių šeimininkai dažnai atsiduria nuolatinėje kovoje su nemaloniais kvapais, sklindančiais iš kraiko dėžės. Labai svarbu suprasti, kad renkantis kraiką reikia atsižvelgti ne tik į kainą, tačiau ir į kvapų užrakinimo, drėgmės sugeriamumo bei kraiko granulės dydį.

Būtent todėl rekomenduojame išbandyti Velvet Paw TOFU ir balto bentonito kraiką NORIKO.

Velvet Paw TOFU kačių kraikas yra pagamintas iš perdirbtos žirnių ląstelienos, todėl yra unikalus ir ekologiškas sprendimas.

  • Išskirtinė kvapo kontrolė: žirnių ląsteliena pasižymi natūraliomis kvapą neutralizuojančiomis savybėmis, todėl nemalonūs kvapai yra absorbuojami ir efektyviai pašalinami.
  • Puikus sulipimas: Vevet Paw TOFU formuoja tvirtus gumulėlius, supaprastindamas išėmimo procesą ir leisdamas lengvai pašalinti panaudotą kraiką.
  • Tvarus sprendimas: pasirinkdami kraiką, pagamintą iš perdirbtos žirnių ląstelienos, prisidedate prie tvaresnio pasirinkimo.

NORIKO kačių kraikas, pagamintas iš balto bentonito, yra dar vienas aukščiausios klasės variantas, kuris puikiai kovoja su nemaloniu kraiko dėžutės kvapu.

  • Puikus kvapų sugėrimas: baltasis bentonitas yra žinomas dėl savo išskirtinio gebėjimo sugerti ir sulaikyti kvapus, užtikrindamas gaivaus kvapo aplinką jums ir jūsų katei.
  • Mažai dulkių: NORIKO kraikas sukurtas taip, kad nedulkėtų ir sumažintų netvarką naudojimo metu.
  • Švelnus letenėlėms: puiki NORIKO tekstūra nedirgina jūsų katės pėdučių.

Kartu su tinkamu kraiku labai svarbu reguliariai prižiūrėti kraiko dėžutę. Kasdien būtina išimti panaudoto kraiko gumulėlius, o bent kartą į savaitę pilnai išsemti visą kraiką ir jį išvalyti naudojant MISOKO kvapo bei dėmių šalinimo priemonę.

MISOKO valiklis su Pro-Bacteria formule efektyviai pašalina šlapimo bei išmatų baltymą, net jei jis jau įsisenėjęs katės tualete.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!