Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ką daryti jei šuo vemia ar viduriuoja?

2023-10-14
Ką daryti jei šuo vemia ar viduriuoja?

Šuo – yra medžiotojas, tad kiekvieną kartą išėjęs į lauką jis vis randa ką nors ką norisi pagriaužti – pavyzdžiui ką tik nupjauta ar pūti pradėjusi žolė, sudžiūvę varlės, kirstukai, viskas kas lauke, tariamai jo sumedžiota – jam yra labai skanu. Tačiau, tokie paužkandžiavimai dažnai sukelia įvairių skrandžio problemų.

 

 

Kadangi mūsų šunys, laikomi namie, yra šeriami subalansuotu pašaru, užvalgę lauke rastų “lobių” dažnai sunegaluoja. Jie gali pradėti vemti, viduriuoti. Tokie požymiai indikuoja, kad augintinio organizmas yra apsinuodijęs. Tam, kad sustabdyti skrandyje vykstantį puvimo procesą – reikia naudoti organizmą valančius papildus.

Rekomenduojame rinktis Nature‘s Protection MicroZeoGen papildą. Šį pašaro papildą sudaro vulkaninės kilmės klinoptilolitas („MicroZeoGen“) ir kalcio kreida. Sujungti į vieną jie tampa aukštos kokybės natūraliu pašaro papildu, galinčiu padėti užtikrinti kuo geresnę Jūsų augintinio sveikatą.

Papildas gali padėti skrandžio acidozės atveju (padidėjus skrandžio rūgščių kiekiui), gali būti naudojamas ir kaip puiki prevencinė priemonė prieš viduriavimą, gali padėti pašalinti iš organizmo susikaupusius toksinus, dėl to gali pagerėti vitaminų ir maistinių medžiagų įsisavinimas organizme.

Kaip jį naudoti: pusę arbatinio šaukštelio - 10 kg kūno svoriui, bet ne daugiau kaip 3 arbatiniai šaukšteliai per dieną. Rekomenduojame vartoti daugiau nei 90 dienų, kad natūralus mineralas suteiktų poveikį žarnynui.

Daugiau apie papildą Jums papasakos KIKA ekspertė Karolina.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!