Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ką daryti, jei katė nebeėda sauso pašaro?

2023-03-06
Ką daryti, jei katė nebeėda sauso pašaro?

Su šia problema gana dažnai susiduria tiek kačių, tiek šunų šeimininkai. Gyvūnams apetito stoka atsiranda dėl daugelio priežasčių: tai gali būti ligos ar pooperacinio laikotarpio požymis, stresą kelianti aplinka, vasaros karštis, o galbūt tiesiog įnoringas augintinio charakteris.

Bet kuriuo atveju gyvūnui yra būtina gauti pakankamą kiekį maistinių medžiagų, kad jo organizmas galėtų tinkamai funkcionuoti.

Dažnai šeimininkai pastebėję, kad katė ar šuo nebeėda – pradeda panikuoti. Tačiau, viskas ko reikia – pagardinti įprastai naudojamą pašarą. Apetito sužadinimui rekomenduojame rinktis sriubas augintiniams ir jas užpilti ant įprasto pašaro. Skysta konsistencija suvilgo pašaro granules ir padeda atsiskleisti natūraliam pašaro skoniui ir aromatui.

Nature‘s Protection Lifestyle sriubyčių sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių ar gliuteno, todėl tai lengvai virškinamas ir alergijų nesukeliantis natūralus produktas.

Taip pat, tokioje sriuboje gausu naudingų Omega3 ir Omega6 riebalų rūgščių, palaikančių žvilgantį kailį ir sveiką odą. Dar svarbu paminėti, kad tai nedidelio kaloringumo pašaro pagardas, todėl ypač tiks tiems augintiniams, kuriems reikalinga svorio kontrolė.

O kalbant konkrečiai apie kates – jos natūraliai geria mažiau vandens nei šunys. Kai katė gauna nepakankamą kiekį skysčių, gali pradėti formuotis struvitiniai akmenys, todėl maisto racione naudojant tokią sriubą užtikrinsite, kad katė su maistu įsisavintų pakankamai skysčių.

Jei norite sužinoti daugiau – kviečiame žiūrėti šį laidos „Gyvūnų pasaulis“ laidos reportažą! 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!