Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ką daryti, jei augintinis suėdė tai, ko nereikėtų?

2022-09-16
Ką daryti, jei augintinis suėdė tai, ko nereikėtų?
Šuo – yra medžiotojas, tad kiekvieną kartą išėjęs į lauką jis vis randa ką nors ką norisi pagriaužti – pavyzdžiui ką tik nupjauta ar pūti pradėjusi žolė, sudžiūvę varlės, kirstukai, viskas kas lauke, tariamai jo sumedžiota – jam yra labai skanu. Tokia šunų prigimtis, nieko pakeisti ir pykti negalime. Tačiau, tokie paužkandžiavimai dažnai sukelia įvairių skrandžio problemų.
Vasarą dar vienas apsinuodijimo būdas – stovintis vanduo. Kuomet šuo maudosi telkiniuose – ežeruose, jūroje, upėse. Jis dažnai prisilaka ten esančio vandens. Vanduo, esantis tokiuose telkiniuose – pilnas bakterijų, kurios gali neigiamai paveikti organizmą.
Kadangi mūsų šunys, laikomi namie, yra šeriami subalansuotu maistu ar tai būtų sausas ar konservuotas pašaras, užvalgę lauke rastų lobių dažnai sunegaluoja. Jie gali pradėti vemti, viduriuoti – augintinio organizmas yra apsinuodijęs. Tam, kad sustabdyti skrandyje vykstantį puvimo procesą – reikia naudoti organizmą valančius papildus.
Tam rekomenduoju rinktis Nature‘s Protection Active Detox papildą su MicroZeoGen, kalciu ir magniu. Jis sustiprina žarnyno sieneles, apsaugo nuo kenksmingų medžiagų reabsorbcijos. Šis papildas stiprina imuninę sistemą.
Kaip jį naudoti: pusę arbatinio šaukštelio - 10 kg kūno svoriui, bet ne daugiau kaip 3 arbatiniai šaukšteliai per dieną. Rekomenduojame vartoti daugiau nei 90 dienų, kad natūralus mineralas suteiktų poveikį žarnynui. 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!