Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ką daryti, jei augintinio oda pleiskanoja ar kailis pradeda slinkti?

2023-02-23
Ką daryti, jei augintinio oda pleiskanoja ar kailis pradeda slinkti?

Augintinio sveikata susideda iš 80% sveikos ir subalansuotos mitybos bei 20% kasdienės ir veterinarinės priežiūros. Tad tam, kad turėti laimingą, sveiką ir nepriekaištingai atrodantį augintinį labai svarbu pasirūpinti ne tik išorine jo priežiūra bet ir tuo kas keliauja į jo burną.

Tačiau, labai dažnai, dėl genų, netinkamos mitybos, priežiūros ar tam tikrų išorės veiksnių augintiniams gali pasireikšti kailio bei odos problemos, tokios kaip alopecija (kailio slinkimas) ar dermatitas. Anksčiau, šių problemų simptomai buvo lengvinami pasitelkiant vaistus ar tam tikras chemines priemones, kurios gali turėti neigiamą poveikį visapusei augintinio sveikatai. Šiai dienai, džiaugiamės, kad šių ligų sukeltiems simptomams lengvinti galima pasitelkti ir natūralias priemones, tokias kaip TAURO PRO LINE PURE NATURE eliksyrus!

„Tauro Pro Line Pure Nature“ eliksyrų linija pagaminta remiantis mokslininkų ir kinologų žiniomis, tyrimais bei ilgamete patirtimi. Eliksyrų sudėtyje – tik natūralūs ir ypatingai naudingi ingredientai, skirti puoselėti jūsų augintinio kailį bei odą.

Asortimente galite rasti net 4 eliksyrus, kurie gali kiekvienas turi savo paskirtį:

Tauro Pro Line Pure Nature Nourishing hair elixir no.1 – skirtas maitinti, drėkinti ir stiprinti pažeistą augintinio kailį bei mažinti kailio slinkimą. Eliksyro sudėtyje yra aštuoni eteriniai ir devyni natūralūs augaliniai aliejai, kurie gali padėti plaukus padaryti glotnius, taip pat - kovoti su kailio slinkimu, tuo pačiu padidindami jo blizgesį bei apimtį.

Tauro Pro Line Pure Nature Repairing hair elixir no.2 – skirtas suteikti plaukams ir odai gilų drėkinimą bei blizgesį, kartu užtikrinant lengvą plaukų iššukavimą. Eliksyro sudėtyje yra aštuoni eteriniai ir dešimt natūralių augalinių aliejų, kurie gali padėti plaukus padaryti žvilgančius ir stiprius nuo šaknų iki galiukų.

Tauro Pro Line Pure Nature Calming hair elixir no.3 – gali greitai sustabdyti ir neleisti plisti odos sudirgimams. Ši priemonė taip pat gali padėti lengvinti odos pleiskanojimą (dermatitą), niežulį. No.3 eliksyrą galima tepti tiesiai ant odos. Eliksyro sudėtyje yra 8 eterinių ir 10 natūralių aliejų derinys, kuris yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų sumažinti odos dirginimą, niežėjimą, atkurtų sveiką augintinio odą bei kailį.

Tauro Pro Line Pure Nature Energizing hair elixir no.4 – itin stipri eterinių aliejų formulė gali padėti skatinti stipresnių, tankesnių plaukų augimą, gali regeneruoti plauko folikulus. Šio eliksyro sudėtį sudaro net 16 eterinių aliejų, kurių sintezė gali padėti stimuliuoti ir pailginti plaukų augimo fazę, atgaivinti folikulą, mineralizuoti plauko struktūrą. No.4 eliksyrą rekomenduojama naudoti šunims, kurių kailis yra retesnis, slenkantis, išsausėjęs. Be to, priemonė naudinga ne tik stipriam bei žvilgančiam kailiui, bet ir sveikai odai. Dėl aukštos kokybės ingredientų ir švelnios sudėties priemonė tinka ir jautrią odą turintiems augintiniams.

Daugiau apie tai kaip naudoti priemones ir kada jos naudingos Jums papasakos produktų kūrėja, veisėja, groomerė Janita Januškauskaitė – Plungė! 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!