Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Goji uogos ir kokosų aliejus - ar jie naudingi gyvūno sveikatai?

2024-02-11
Goji uogos ir kokosų aliejus - ar jie naudingi gyvūno sveikatai?

Mityba yra mūsų ir mūsų gyvūnų sveikatos pagrindas. Todėl tikrai normalu, jog vis dažniau šeimininkai atidžiai skaito pašaro sudėtis ir atradę vieną ar kitą ingredientą domisi jo turima nauda sveikatai. Būtent šiandien pakalbėsime apie itin dažnus supermaisto ingredientus naudojamus augintinių pašare – goji uogas bei kokosų aliejų.

 

 

Pirmiausia pakalbėkime apie goji uogas. Šie ryškiai raudoni vaisiai šimtmečius buvo puoselėjami tradicinėje kinų medicinoje dėl itin didelio kiekio antioksidantų ir turtingo maistinių medžiagų profilio. Bet kodėl jie patenka į jūsų augintinio maisto dubenį? Atsakymas slypi jų gebėjime stiprinti gyvūno imuninę sistemą ir bendrą gerovę.

Goji uogose gausu vitaminų, mineralų ir antioksidantų, įskaitant vitaminą C, vitaminą A, geležį ir zeaksantiną. Šios maistinės medžiagos kartu gali padėti sustiprinti jūsų augintinio imuninę sistemą ir padėti jiems ir išlaikyti optimalią sveikatą. Be to, goji uogose esantys antioksidantai gali padėti kovoti su senėjimo poveikiu ir stresą sukeliančiais veiksniais, kad jūsų augintinis atrodytų ir jaustųsi puikiai, nepaisant jo amžiaus.

Kokosų aliejus, dažnai reklamuojamas kaip stebuklingas ingredientas žmonėms, taip pat turi neįtikėtiną naudą mūsų keturkojams šeimos nariams. Kokosų aliejus yra turtingas vidutinės grandinės riebalų rūgščių (MCFA) šaltinis, ypač lauro rūgšties, kuri pasižymi antimikrobinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis.

MCFA yra lengvai virškinami ir lengvai įsisavinami, o tai gali suteikti greitą energijos šaltinį ir palaikyti sveiką virškinimą. Be to, kokosų aliejus gali padėti skatinti vešlų kailį ir sveiką odą dėl savo drėkinančių savybių ir gebėjimo sumažinti uždegimą.

Būtent dėl išvardintų naudų vis daugiau gyvūnų pašaro gamintojų įtraukia šiuos supermaisto elementus į pašarų sudėtis. Vieni tokių prekinių ženklų – HiQ bei Oak‘s Farm. Šie Super Premium kokybės pašarai išsiskiria aukštu gyvūninės kilmės baltymų kiekiu bei sudėtimis, kuriose gausu supermaisto ingredientų, tokių kaip medetkos, ispaninio šalavijo (chia) sėklos ir kitų.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!