Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Eksperto patarimas - ką dovanoti augintiniui per Kalėdas?

2022-12-20
Eksperto patarimas - ką dovanoti augintiniui per Kalėdas?

Augintinis - mažasis mūsų šeimos narys, kuris nusipelno kasdien jausti šeimininko meilę, rūpestį ir gyventi saugioje aplinkoje – taip, kaip visi šeimos nariai. Būtent todėl, artėjant gražiausioms metų šventėms, pasirūpinkite, kad sau dovanėlę po eglute rastų ir augintinis!

Šiame vaizdo įraše KIKA ekspertė Greta pasidalins su Jumis dovanų sąrašu mylimiems mūsų augintiniams!

 

 

TOP 10 dovanų idėjų Jūsų augintiniams:

Žaislai. Žaislai gali būti dovanojami ir su kalėdiniais, šventiniais motyvais ir įprasti guminiai, pliušiniai ar virviniai. Žaislai padės augintiniui išnaudoti energiją, suteiks užsiėmimą per šventes ir padės patenkinti vidinį medžiotojo instinktą.

Skanėstai. Rinkitės skanėstus, kurių sudėtyje nėra gliuteno ar grūdinės kilmės ingredientų, tačiau gausu vitaminų, mineralų, prebiotikų, probiotikų ir pirmą ingredientų sąrašo vietą užima mėsa ar žuvis. Mūsų rekomendacija – skanėstai-papildai.

Apranga ir aksesuarai. Kasmet vis daugiau šeimininkų Kalėdas sutinka kartu ir nori ne tik pasipuošti patys, bet ir gražiau aprengti savo keturkojus draugus. Todėl rinkitės iš plataus Kalėdinių raštų megztinių asortimento, kurie ne tik sušildys jūsų gyvūną, bet ir suteiks namams dar daugiau šventinės nuotaikos.

Dubenėlis. Atėjus šventėms – atnaujinkite augintinio dubenėlį, kuris ne tik derės prie Jūsų interjero, bet ir bus sunkus, patvarus, lengvai valomas bei tinkamo dydžio. Rekomenduojame rinktis iš keramikinių ar su metaliniais įdėklais dubenėlių.

Guolis. Kaip ir mes, taip ir mūsų augintiniai, norime turėti savo ramų poilsio kampą. Svarbiausias daiktas šiuo atveju yra guolis. Augintiniui guolis nėra tik vieta miegojimui. Guolis yra augintinio ramybės, poilsio ir svarbiausia - saugumo zona, kuri itin svarbi artėjančiam švenčių periodui. Guolyje augintinis gali visiškai atsipalaiduoti ir jaustis ramus bei saugus. Pastebėkite, kad guolyje nebūtinai gyvūnas miega, jis gali ten nusinešti pagraužti kokį skanėstą, žaisti su žaislu, ar atgulti ten, kuomet nori ramybės ir poilsio.

Draskyklė. Katėms patinka žaisti slėpynes, atrasti naujas vietas, tyrinėti į namus atvykusius nematytus daiktus. Taip pat, katės iš prigimties yra medžiotojos, tad nenuostabu, kad joms taip patinka kažką gaudyti. Tokioms aktyvioms katėms itin svarbu rasti kur iškrauti savo energiją. Jei ji to nepadarys – šios energijos įkaitu galite tapti jūs ar net jūsų Kalėdų eglutė!  Norėdami padėti savo katei rasti įdomią veiklą, galite jai parūpinti draskyklę. Pastaroji gali tapti ne tik žaidimų, tačiau ir privačia poilsio vieta. Draskyklių būna įvairių – jas rekomenduojame rinktis atsižvelgiant į katės poreikius bei draskyklės formą ir dydį.

Kailio ir odos priežiūros priemonės. Atvėsus orams, esant dideliems temperatūriniams pokyčiams einant į lauką ir nuolatinei drėgmei - ne retu atveju augintinio kailis išsausėja, pradeda veltis, praranda žvilgesį. Todėl, atėjus žiemai, būtina rinktis itin drėkinančius ir maitinančius šampūnus ir kondicionierius.

Difuzorius, eteriniai aliejai, namų interjero kvepalai. Aromaterapija naudinga visai šeimai – ir žmonėms ir gyvūnui. Tai bendra dovana ir pačiam pasilepinti. Lygiai taip pat ir namų kvapai – jie užtikrina gerą aromatą namuose, kuri yra be galo svarbi auginant gyvūnus. Namų kvapai taip pat gali būti viena iš dovanų idėjų augintinių šeimininkams ir namams, kuriuose gyvena keturkojai šeimos nariai.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!