Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Augintinių priežiūra Japonijoje. Kuo ji skiriasi nuo Europos šalių?

2023-05-30
Augintinių priežiūra Japonijoje. Kuo ji skiriasi nuo Europos šalių?

Ar kada nors pastebėjote, kaip žmonės įvairiose pasaulio vietose skirtingai priima gyvūnų aprangą? Šiame įraše palyginsime, kaip žmonės rengia ir prižiūri savo augintinius Japonijoje ir Lietuvoje.

 

 

Japonijoje labai įprasta pamatyti šunis ar kates, apsirengusius įmantriais kostiumais ar itin dailiais drabužiais. Nuo mielų suknelių, dailių kašmyrinių megztinių ar lankelių iki tradicinių kimono katėms – japonai augintinių madą perkelia į visiškai naują lygį. Gyvūnų šeimininkai Japonijoje taip pat mėgsta derinti savo aprangą su savo keturkojais draugais, sukurdami linksmą ir stilingą įvaizdį tiek sau, tiek savo augintiniams.

Kita vertus, Lietuvoje augintinių drabužiai yra labiau funkcionalūs nei madingi. Šaltais žiemos mėnesiais vis dažniau pamatysite šunis vilkinčius megztinius, striukes ar kombinezonus, kad sušiltų, tačiau vasarą retai pamatysite augintinius su suknele ar miela palaidine. Nors Lietuvos šeimininkai jau pradeda rengti savo keturkojus, tai daro labiau dėl funcionalumo ir šilumos, o ne mados.

Itin įdomu pamatyti, kaip skirtingos kultūros žiūri į augintinų madą, kadangi tai atspindi kiekvienos visuomenės vertybes ir prioritetus. Norite pamatyti daugiau vaizdų iš Japonijos? Kviečiame žiūrėti laidos „Gyvūnų pasaulis“ reportažą su veisėja, kinologe ir groomere Janita J. Plunge!

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!