Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ar šunims ir katėms galima duoti lašišų aliejų?

2023-03-12
Ar šunims ir katėms galima duoti lašišų aliejų?

Mes visi norime, kad mūsų pūkuoti draugai būtų sveiki ir laimingi. Tačiau viena sritis, į kurią dažnai neatsižvelgiama, yra jų odos sveikata. Kaip ir žmonės, gyvūnai kenčia nuo odos problemų, kurios gali sukelti diskomfortą, niežėjimą ir net skausmą. Štai kur į pagalbą atskuba Nature's Protection lašišų aliejus.

Nature's Protection yra gerai žinomas prekės ženklas, gaminantis įvairius natūralius papildus ir priemones naminiams gyvūnėliams. Lašišų aliejaus papildas yra specialiai sukurtas jūsų augintinio odos sveikatai palaikyti. Šis produktas tinka tiek šunims, tiek katėms ir jame yra 100% gryno lašišų aliejaus.

Lašišų aliejuje gausu nepakeičiamų riebalų rūgščių, įskaitant omega-3 ir omega-6, kurios yra gyvybiškai svarbios sveikai odai palaikyti. Lašišų aliejuje taip pat yra daug antioksidantų, kurie gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų daromos žalos.

Nature's Protection Salmon Oil pašaro papildą naudoti paprasta. Tiesiog kiekvieną dieną įlašinkite kelis lašus aliejaus į savo augintinio maistą ar vandenį. Rekomenduojama dozė yra 1 ml 5 kg kūno svorio. Aliejus yra švelnaus lašišos skonio, kurį mėgsta dauguma augintinių, todėl jie net nežinos, kad vartoja papildą.

Lašišų aliejus gali padėti nuraminti ir drėkinti sausą, niežtinčią odą. Jei jūsų augintinis kenčia nuo alergijos ar kitų odos ligų, lašišų aliejus gali padėti sumažinti uždegimą ir paraudimą, palengvinti diskomfortą. Aliejus taip pat gali padėti skatinti sveikų plaukų augimą, todėl jūsų augintinio kailis taps blizgus ir švelnus.

Kitas lašišų aliejaus naudojimo pranašumas yra tai, kad jis gali padėti išvengti odos infekcijų. Aliejuje esančios nepakeičiamos riebalų rūgštys padeda sustiprinti odos barjerinę funkciją, todėl ji tampa atsparesnė bakterijoms ir kitiems kenksmingiems organizmams. Tai gali būti ypač naudinga naminiams gyvūnėliams, kurie daug laiko praleidžia lauke arba kurių imuninė sistema nusilpusi.

ATMINKITE: augintinio mitybą sudaro VISKAS kas patenka į jo burną. Subalansuotą augintinio mitybą sudaro: 80% sauso pašaro + 10-12% konservuoto pašaro + 3-5% skanėstų ir 1-3% papildų.

Daugiau apie tai kodėl verta naudoti pašaro papildą lašišų aliejų Jums papasakos KIKA ekspertė Aira!  

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!