Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ar sportuojantiems šunims reikia duoti papildus?

2023-11-24
Ar sportuojantiems šunims reikia duoti papildus?

Aktyvūs šunys, taip pat kaip ir aktyvūs žmonės, savo mitybą turi praturtinti įvairiais vitaminais bei papildais, kurie gali padėti palaikyti gerą fizinę būklę, greitą raumenų atsigavimą bei stiprius kaulus ir sąnarius.

 

 

Visų pirma, aktyviam ir sportuojančiam šuniui iš esmės kaip ir bet kuriam kitam augintiniui pradėti reikėtų nuo visavertės ir subalansuotos mitybos. Pašare turėtų būti daug baltymų, kurie padeda palaikyti raumeninę masę ir energijos lygį. Taip pat, turėtų būti pakankamai vitaminų ir mineralų, kad augintinis galėtų išlaikyti tinkamą fizinę formą ir sveikatą.

Tačiau, rekomenduojama papildomai duoti papildus, kurie yra specialiai sukurti patenkinti aktyvių ir daug judančių šunų poreikius. Tai vienas iš tokių papildų yra itin veiksmingas silicio papildas Nature‘s Protection "Faugis", kuris stiprina kaulus bei gali padėti palaikyti sąnarių elastingumą. Taip pat, silicis pasižymi ir tuo, kad gali būti naudingas ir odai bei kailiui, kadangi silicis suteikia plauko paviršiui tvirtumo, elastingumo, o plaukas, kuriame yra didesnis kiekis silicio yra linkęs mažiau slinkti bei labiau blizga.

Kitas naudingas papildas galėtų būti Nature‘s Protection MicroZeoGen, kuris yra kalcio kreidos ir vulkaninės kilmės klinoptilolito junginys ir šie du elementai sujungti į vieną atneša begalę teigiamų savybių reikalingų tvirtiems kaulams. Jis pat turi ir teigiamos įtakos kaulų bei skeleto formavimuisi, kas automatiškai padaro šį papildą itin aktualu auginantiems  jaunus, ypatingai didelių veislių šunis.

Kartu su siliciu bei MicroZeoGen reikia nepamiršti ir gliukozamino bei chondroitino. Šiai dienai galite rinktis ne tik specialius papildus, bet net papildus-skanėstus, kurie ne tik neš naudą gyvūnui, bet ir bus su pasigardžiavimu suėdami. Šie papildai-skanėstai yra praturtinti būtent gliukozaminu bei chondroitinu bei jie yra svarbūs sveikiems sąnariams, gali padėti išvengti rizikų, susijusių su būtent aktyviu gyvenimo būdu ir sportu.

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!