Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ar reikia skiesti šampūną ir kondicionierių šunims?

2023-01-30
Ar reikia skiesti šampūną ir kondicionierių šunims?

Ar reikia skiesti šampūną ir kondicionierių šunims? 

Sveiko augintinio formulė susideda iš 80% sveikos ir subalansuotos mitybos bei 20% kasdienės ir veterinarinės priežiūros. Todėl, labai svarbu pasirūpinti, kad ne tik augintinis per mitybą gautų subalansuotą kiekį vitaminų, mineralų, skaidulų ir kitų maistinių medžiagų, bet ir būtų prižiūrimas tinkamomis priemonėmis.

Tauro Pro Line kailio bei odos priežiūros priemonės – puikus pasirinkimas. Šių šampūnų bei kondicionierių šunims ir katėms sudėtyje yra iki 97% natūralių ingredientų, nėra SLS, parabenų, sulfatų ir mineralinių aliejų, kurie sausintų ar kitaip alintų kailį bei odą. Natūralios kosmetikos sudėtis papildyta tokiais unikaliais ingredientais kaip: šlapalas, kviečių ar pieno baltymai, rozmarinų aliejus ir dar daugybė kitų. Šie ingredientai praturtina sudėtį ir užtikrina efektyvų kailio bei odos maitinimą, drėkinimą ir tausojimą.

Dar vienas šių priemonių privalumas – taupus jų naudojimas. Šampūnai, kondicionieriai ir kaukės yra skiedžiami santykiu 1:10.

1 dalis kosmetikos priemonių ir 10 dalių vandens ar Tauro Pro Line Pure Mist šarminio vandens, kuri ne tik pritraukia iki 10 kartų daugiau vandens, bet ir sustiprina naudojamų priemonių poveikį iki 7 kartų.

Šampūno ir kondicionieriaus skiedimas leidžia ne tik taupiau naudoti produktus, bet ir tolygiai juos paskirstyti ant kailio, kad būtų padengiamas visas augintinio kūnelis ir kiekvienas plaukas.

Kosmetikos maišymui rekomenduojame naudoti skiedimo butelį, kuris yra su sužymėtomis matavimo vienetų (ml) padalomis, todėl aiškiai matysite, kiek priemonių ir vandens įpilti.

Daugiau apie Tauro Pro Line kailio ir odos priežiūros priemonių skiedimą Jums papasakos produktų kūrėja, veisėja, groomerė Janita Januškauskaitė – Plungė!

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!