Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ar pašaro normavimas tik išmislas?

2023-03-09
Ar pašaro normavimas tik išmislas?

Kartais gali atrodyti, kad mūsų augintiniai neturi saiko jausmo. Ir iš tiesų, jei nenormuosite šeimos draugo ėdimo porcijų, galite susidurti su nemaloniomis pasekmėmis. Viena pagrindinių – viršsvoris. Augintiniams nutukimas toks pat žalingas, kaip ir žmonėms. Jis gali padidinti keturkojo riziką susirgti cukriniu diabetu bei širdies ligomis.

Tad šeimininkų atsakomybė – užtikrinti, kad augintinis būtų šeriamas ne tik sveiku ir subalansuotu pašaru bet ir teisingai bei tokiais kiekiais, kokiais reikia. Tačiau tai padaryti gali tapti iššūkiu, kadangi šėrimo porcijų normavimas taip pat užima nemažai laiko.

Tokiais atvejais puiki pagalba Jums taps elektroniniai maisto samteliai ar dubenėliai su svarstyklėmis!

Nature’s Protection Superior Care elektroninis maisto matavimo samtelis yra puikus įrankis, skirtas pasverti jūsų augintinio maistą ir išlaikyti tobulą porcijos dydį. Ant rankenos esantis LCD ekranas leidžia matyti tikslų sveriamo maisto svorį. Galimi 2 skirtingi svėrimo vienetai – gramai arba uncijos. Skaitmeniniame ekrane tiksliai matysite, kiek maisto kaskart duodate savo augintiniui. Lengvai koreguokite maisto dozavimą, pridėdami arba pamažindami jo kiekį pagal rekomenduojamą dienos šėrimo normą, kurią rasite ant maisto pakuotės.

Na, o jei norite iškart iš pakuotės pilti maistą – Jums pravers pašaro dubenėlis su svarstyklėmis. Jo dėka galėsite greitai ir tiksliai pamatuoti augintinio maisto porcijos dydį. Dubenėlis taip pat yra modernaus dizaino, tad tiks prie bet kurio namų interjero, o jo priežiūra – itin paprasta, todėl galėsite būti įsitikinę, kad augintinio ėdimo zonoje karaliaus švara.

ATMINKITE: augintinio mitybą sudaro VISKAS kas patenka į jo burną. Subalansuotą augintinio mitybą sudaro: 80% sauso pašaro + 10-12% konservuoto pašaro + 3-5% skanėstų ir 1-3% papildų.

O plačiau apie šias priemones Jums papasakos KIKA ekspertė Aira! 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!