Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ar lietpaltis šunims yra reikalingas?

2023-10-20
Ar lietpaltis šunims yra reikalingas?

Atvėsus orams norisi įsisukti į šiltesnį rūbą – drėgmė, lietus, nukritusi oro temperatūra priverčia spintoje ieškoti jaukaus palto ar spalvingos striukės. Apsigaubti šiltesniu drabužiu nori ir mūsų augintiniai - ne kiekvienas keturkojis gali pasigirti tankiu kailiu, todėl kai kurių veislių šunis rengti einant į lauką yra tiesiog būtina.  

 

 

Ne paslaptis, kad Lietuva – lietaus šalis. Kritulių tikrai sulaukiame visais metų laikais, tad labai svarbu pasirūpinti apranga nuo lietaus ne tik sau, bet ir augintiniui.

 

Drėgmė, užsilikusi kailyje nuo pasivaikščiojimų lietuje ar krentant šlapdribai, yra puiki terpė veistis įvairioms bakterijoms, grybeliams bei egzemoms. Todėl, labai svarbu kiekvieną kartą grįžus iš pasivaikščiojimų išdžiovinti kailiuką džiovintuvu, kad neliktų drėgmės, arba taupyti savo laiką galite aprengdami augintinį lietpalčiu prieš kiekvieną pasivaikščiojimą.

 

Lietpaltis – universalus ir visoms šunų veislėms tinkantis rūbas, jis apsaugo ne tik nuo drėgmės, vėjo, bet ir purvo. Lietpalčius dažniausiai renkasi ilgaplaukių ir šviesaus kailio augintinių savininkai – apvilkus šunis šiuo drabužiu po pasivaikščiojimo lauke šuns kailio nereikia sausinti, šukuoti, nereikia augintinio maudyti kaskart grįžus iš lauko.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!