Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Ar įmanoma namuose išmaudžius šunį, pasiekti tą patį rezultatą, kaip kirpykloje?

2023-05-30
Ar įmanoma namuose išmaudžius šunį, pasiekti tą patį rezultatą, kaip kirpykloje?

Kai kalbama apie mūsų keturkojų kompanionų kailio priežiūrą, daugelis augintinių šeimininkų susimąsto, ar jie gali pasiekti tokius pačius rezultatus namuose, kaip ir profesionaliose augintinių kirpyklose ir salonuose. Nors priežiūros salonai siūlo kvalifikuotų specialistų patirtį, iš tiesų įmanoma pasiekti palyginamai gerų rezultatų namuose. Naudodami tinkamus įrankius, metodus ir natūralius priežiūros produktus galite suteikti savo šuniui žvilgantį, sveikai atrodantį, švelnų kailį.

 

 

Šuns šampūnas ir šuns kondicionierius sudėtyje turi turėti tik kuo natūralesnius ingredientus, pavyzdžiui: Koko-gliukozidas, kuris yra natūralus putoklis; Rozmarinų aliejus, kuris gali skatinti naujų plaukų augimą ir netgi gali būti naudojamas androgeninei alopecijai gydyti; Pantenolis, kuris padeda užtikrinti, kad kailis būtų lengvai iššukuojamas, švelnus ir įgautų sveiko žvilgesio.

 

Venkite šampūnų ir kitų kailio priežiūros priemonių, kurių sudėtyje yra – SLS, parabenų, silikonų ir mineralinių aliejų.

  • SLS – dirbtinis putoklis, kuris gali dirginti odą, uždaryti poras, sausinti plauką ir skatinti pleiskanų atsiradimą.
  • Silikonai – jie suteikia dirbtinį lygumo efektą, nes apgaubia plauką nematoma plėvele, tačiau neleidžia odai ir kailiui kvėpuoti.
  • Parabenai – tai sintetinis konservantas, kuris gali sukelti alergines reakcijas ar net sutrikdyti hormonų veiklą. Parabenai taip pat itin lengvai patenka į organizmą.
  • Mineraliniai aliejai – padengia odą nematoma plėvele, kuri neleidžia odai kvėpuoti, todėl ilgainiui ji sausėja, kemšasi poros.

 

Rekomenduojame naudoti veisėjos, kinologės ir groomerės kurtas Tauro Pro Line kailio bei odos priežiūros priemones, sukurtas spręsti kailio ir odos problemas, o ne jas maskuoti. Šias priemones geriausia naudoti remiantis 3 žingsnių sistema:

1 žingsnis: giliai valantis šampūnas, kuris pašalins likusią kosmetiką ir nešvarumus nuo kailio bei odos;

2 žingsnis: funkcinis šampūnas, kuris prisotins kailį bei odą naudingais elementais;

3 žingsnis: gautą funkciją užrakinantis kondicionierius ar kaukė, kuris užtikrins žvilgantį, nesiveliantį kailį;

Atminkite, kad augintinio sveikata susideda iš 80% sveikos ir subalansuotos mitybos bei 20% kasdienės bei veterinarinės priežiūros.

Daugiau apie Tauro Pro Line kailio bei odos priežiūros priemones Jums papasakos KIKA ekspertė Aira.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!