Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Už išskirtinį pašarą katėms „Akvatera“ apdovanota sidabro medaliu

2017-12-18
Už išskirtinį pašarą katėms „Akvatera“ apdovanota sidabro medaliu
Gruodžio 15 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybėje iškilmingai įteikti prestižiniai konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ apdovanojimai. 21 kartą Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamas konkursas skirtas pagerbti reikšmingiausius, rinkoje pripažinimo sulaukusius produktus ir paslaugas. UAB „Akvatera“, specializuota naminių gyvūnų pašarų gamykla už sausą pašarą „Nature’s Protection Superior Care Large Cat“, skirtą didelių veislių katėms, pelnė sidabro medalį
 
Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produktus ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą.
 
Šiemet nugalėtojams įteikti 67 medaliai: 62 aukso ir 5 sidabro. UAB „Akvatera“ „Lietuvos metų gaminiui“ pristatė aukščiausios klasės visavertį sausą pašarą didelių veislių suaugusioms katėms „Nature’s Protection Superior Care Large Cat“, už kurį pelnė sidabro medalį.
  SUPPERION CARE produktas
Šis išskirtinis produktas buvo kurtas keletą metų, kruopščiai atrenkant sudėtines dalis, naudojant moderniausius įrenginius, testuojant, atsižvelgiant į išskirtinius didelių veislių kačių poreikius.
 
Stambios ir raumeningos katės kasdien turi gauti pakankamą kiekį baltymų, riebalų ir angliavandenių, reikalingų gerai raumenų būklei ir tinkamam energijos kiekiui palaikyti. Todėl „Large Cat“ pašaro sudėtis išsiskiria didesniu baltymų ir gyvūninės kilmės riebalų kiekiu. Šis produktas papildytas katės organizmui būtinais vitaminais, mineralinėmis medžiagomis ir unikaliu priedu – vulkaninės kilmės klinoptilolitu „MicroZeoGen“, aprūpinančiu didelės katės organizmą reikalingomis medžiagomis ir stiprinančiu jos imuninę sistemą. 
 
Kad katės kaulai ir sąnariai būtų tvirti, pašaro „Large Cat“ sudėtyje yra gliukozamino ir chondroitino. Produkto sudėtis taip pat specialiai papildyta katės kailį ir odą stiprinančiais elementais – Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgštimis bei B grupės vitaminais, o cukrinių runkelių griežinėliai ir natūralios skaidulos padeda užtikrinti saugų kailio sąvėlų pasišalinimą iš katės virškinamojo trakto. Granulė didelė, specialiai pritaikyta didelių veislių katėms
 
Per metus į užsienio šalis eksportuojama apie 13,6 tonų „Large Cat“ pašaro. Lietuvoje juo prekiaujama beveik 300 gyvūnų prekių parduotuvių. Iš viso Lietuvoje per metus nuperkama apie 3,9 tonos „Large Cat“ pašaro. 
 
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!