Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Šunų kirpimo tendencijos

2017-09-21
Šunų kirpimo tendencijos

Dažytas kailis, pūsta, meškiuką primenanti galva, angelo sparnai ir kitos formos ornamentai ant kūno – tai naujausios šunų kirpimo mados, atkeliaujančios į Lietuvą net iš Korėjos ir Japonijos. Šias šunų kirpimo madas KIKA kirpyklų darbuotojoms seminare pristatė garsi gyvūnų kirpėja iš Maskvos Irina Smirnova.

Pasak jos, rytuose šuo yra ne tik šeimos narys, bet ir akcentas, kuris priverčia kitus atsisukti, pasigrožėti. Todėl ten itin populiaru šuniukus dažyti įvairiomis spalvomis. Ypač mėgstama dažyti baltą Maltos ir garbanotųjų bišonų kailį – kita spalva pagražinamos šuns ausys ar uodega.

Katik apkirptas baltas šuniukas

Taip pat siekiant atkreipti dėmesį keičiami veislių kirpimo standartai, pavyzdžiui, skutamo pudelio snukutis neskutamas, o auginamas, galva formuojama taip, kad šuo tampa panašus į meškiuką, kailis iškarpomas įvairiais ornamentais – išskutinėjami angelo sparnai ar kitos figūros. 

Nors lietuviai mėgsta neįpareigojančius, trumpus šunų kirpimus, pasak KIKA parduotuvių tinklo gyvūnų grožio specialistės Kamilės Ausmanės, vis daugiau šeimininkų išdrįsta savo augintinius pagražinti ir įmantresnėmis šukuosenomis. 

Taip pat skaitykite: KIKA kirpyklose – neįtikėtini augintinių išvaizdos pokyčiai

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!