Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Šiauliuose beglobiai gyvūnai laukia dar vienoje KIKA parduotuvėje

2017-12-05
Šiauliuose beglobiai gyvūnai laukia dar vienoje KIKA parduotuvėje

Prieš daugiau nei dvejus metus startavęs bendras savanoriškų gyvūnų globos organizacijų ir parduotuvių tinklo KIKA projektas „Laikini namai“ Šiauliuose įsikuria dar vienoje parduotuvėje. Nuo šiol su beglobiais gyvūnais galėsite susipažinti ir KIKA parduotuvėje, esančioje prekybos centre „Bruklinas“.

Šio gyvūnų globos projekto tikslas – kviesti gyvūnams neabejingus žmones atkreipti dėmesį į benamių gyvūnų problemą ir skatinti jų globą.  

Į KIKA parduotuvėje įrengtą specialų laikiną būstą namų netekę gyvūnai atkeliaus iš gyvūnų globos organizacijos „Šiaulių letenėlė“. Visi į laikinus būstus patenkantys gyvūnai yra visiškai sveiki, neturi parazitų, yra paskiepyti ir registruoti (turi „mikročipą“).

Katinas kurio nosį liečia žmogus

Lengvai naujo gyvenimo šeimoje pradžiai KIKA dovanoja ženklias nuolaidas augintinio reikmenims ir maistui įsigyti.

Šiuo metu net 900 buvusių beglobių gyvūnų yra padovanoti naujiesiems šeimininkams!

Visus, kurie nori prisidėti prie gyvūnų gerovės kūrimo, kviečiame susipažinti iš arčiau su beglobiais šuneliais ir katytėmis. Projektą „Laikini namai“ vykdome KIKA parduotuvėse, esančiose šiuose prekybos centruose: Kaune – „Akropolyje“, „Megoje“, „Hyper Maximoje“, Vilniuje – „Panoramoje“, „Banginyje“ ir „Akropolyje“, Klaipėdoje gyvūnus gali aplankyti „Banginyje“, Šiauliuose – „Brukline“ ir „Akropolyje“, o Panevėžyje – prekybos centre „Ryo“.

Kviečiame užsukti! Galbūt tai bus naujas jūsų šeimos narys!

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!