Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Šiaulių beglobiai kačiukai ir šuniukai greičiau suras naujus namus

2016-04-28
Šiaulių beglobiai kačiukai ir šuniukai greičiau suras naujus namus

 

Prieš pusmetį didžiuosiuose miestuose nedrąsiai pirmus žingsnius žengęs bendras savanoriškų gyvūnų globos organizacijų ir parduotuvių tinklo KIKA projektas atkeliauja į Šiaulius, į prekybos centre „Akropolis“ esančią parduotuvę KIKA. 

Šio gyvūnų globos projekto tikslas – kviesti gyvūnams neabejingus žmones atkreipti dėmesį į benamių gyvūnų problemą ir skatinti jų globą

Sumanius imtis šios gražios iniciatyvos, KIKA parduotuvėje Kaune buvo įrengti specialūs laikini būstai namų netekusiems gyvūnams, iš kurių jie iškeliaudavo į naujus saugius namus. Prie projekto panoro prisijungti nemažai gyvūnų globos organizacijų:  Kaune – „Lesė“, Vilniuje – „SOS gyvūnai“ ir VšĮ „Beglobis“, Klaipėdoje – „Būk mano draugas“. Džiugu, jog Šiauliuose prie projekto prisijungė ir Šiaulių gyvūnų globos namai. 

Kačiukas globos namuose laukiantis naujų šeimininkų

Gyvūnų globos organizacijos ir parduotuvių tinklas KIKA pasirūpino, kad visi į laikinus būstus atkeliaujantys gyvūnai būtų visiškai sveiki, neturėtų parazitų, būtų paskiepyti ir registruoti (turėtų „mikročipą“). Visi šie gyvūnai yra draugiški ir visiškai pasiruošę keliauti į naujus namus, o lengvai naujo gyvenimo šeimoje pradžiai KIKA dovanoja ženklias nuolaidas augintinio reikmenims ir maistui įsigyti.

Nauji laikini beglobių gyvūnų būstai įrengti Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis“ įsikūrusiose KIKA parduotuvės patalpose. Čia naujų namų laukia Šiaulių beglobiai kačiukai ir šuniukai. 
Beglobių gyvūnų būstai taip pat įrengti ir Vilniuje (PPC „Akropolis“ ir PLC „Panorama“), Kaune (PLC „Mega“) bei Klaipėdoje (PC „Banginis“).

Užsukite susipažinti!

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!