Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Savaitgalį Vilniuje atidaroma nauja gyvūnams draugiška erdvė

2019-09-17
Savaitgalį Vilniuje atidaroma nauja gyvūnams draugiška erdvė

Jau rugsėjo 20 d. Vilniaus prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ duris atveria unikalus gyvūnų prekių tinklo KIKA ir kavinės „Vero Cafe“ projektas – poilsio erdvė augintiniui ir jo šeimininkui. Atidarymo šventė vyks visą savaitgalį, į ją kviečiami gyvūnų mylėtojai ir jų keturkojai draugai. Dalyvių lauks pramogos, staigmenos ir žaidimai bei nemokamos specialistų konsultacijos.

Pramogos augintiniui ir visai šeimai

Pagrindinę šventės dieną – šeštadienį – lankytojų lauks gausybė pramogų ir staigmenų. Vyks žadą atimančių triukų su šunimis pasirodymas. Taip pat bus galima nemokamai pasikonsultuoti su veterinarijos specialistu ir gyvūnų kirpėju, išgraviruoti augintinio pakabuką. Šventės nepaliksite be dovanų: bus dalijami pašaro mėginukai, sukamas laimės ratas.

Gardžias dovanas žada ir „Vero Cafe“ – dalyviai bus vaišinami išskirtine, naujai pristatoma rūšine kava iš Nikaragvos bei kavos namų meistrų pagamintais užkandžiais ir rinktiniais desertais. Be to, pirmąją atidarymo savaitę į „Vero Cafe“ su augintiniu užsukę svečiai gaus specialią nuolaidą kavai ir kavos gėrimams.

Kartu su laisvalaikio erdve atidaroma ir atsinaujinusi KIKA parduotuvė, kurioje siūlomas platus gyvūnų prekių asortimentas – nuo įvairioms rūšims ir veislėms skirtų pašarų, maisto papildų, skanėstų iki priežiūros priemonių, aksesuarų. Parduotuvėje taip pat įsikūrusi ir gyvūnų kirpykla, kurioje specialistai išmaudys, stilingai apkirps jūsų šunį, katę ar triušį bei, kol apsipirkinėsite, atliks kitas higienos ir priežiūros procedūras. Norintiems papuošti gyvūną siūlomos laikinos tatuiruotės ir „Swarovski“ kristalais paįvairintos šukuosenos.

KIKA parduotuvėje veterinarijos gydytojo darbo metu veikia vet. vaistinė, kurioje ne tik įsigysite vaistų, bet ir gausite nemokamą vet. gydytojo konsultaciją. Artimiausiu metu pradės veikti ir vet. kabinetas, kuriame bus teikiama daugiau veterinarinių paslaugų gyvūnams, įskaitant vakcinavimą, ženklinimą mikroschemomis, neinvazinį gydymą.

KIKA parduotuvėje taip pat bus galima įsigyti įvairių gyvūnų: paukščių, graužikų.

Triušis narvelyje

Įžvelgia gyvūnams draugiškų erdvių poreikį                                                                                          

„Visos „Vero Cafe“ kavinės, įsikūrusios ne prekybos centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, yra draugiškos augintiniams, tačiau prekybos centro patalpose tokia erdvė yra pirmoji, – sako kavinių tinklo „Vero Cafe“ rinkodaros vadovė Rūta Salickaitė. – Lietuvoje į prekybos centrą užsukti galima tik su nedideliu, 3–4 kilogramų gyvūnu, todėl nepaprastai džiugu, kad esame pirmieji, atvėrę duris visiems augintiniams. Mūsų kavos namuose laukiamas kiekvienas – norintys netrukdomai dirbti, paskaityti knygą, ieškantys, kur paskirti susitikimą verslo partneriui ar trokštantys išsiverkti dėl pasibaigusių santykių. Dabar kiekviename gyvenimo etape jus lydėti galės ir mylimas augintinis.“

R. Salickaitei pritaria ir KIKA atstovai, kurių teigimu, drauge su augintiniu praleistas laikas svarbus tiek gyvūnui, tiek jo šeimininkui.                              

„Visuomet stengiamės pabrėžti, kad augintinio nepakanka pašerti ar išvesti į lauką – jam reikia dėmesio ir meilės. Norime paskatinti net ir labai skubančius miestiečius praleisti daugiau laiko su augintiniais, todėl kviečiame užsukti į gyvūnams draugiškas erdves.“ – nauju bendru projektu su „Vero Cafe“ džiaugėsi Lolita Bareikienė, KIKA tinklo vadovė.

Unikalioje erdvėje siūloma ir naujovė Lietuvoje – specialiai įrengti nameliai, kuriuose galima nemokamai palikti gyvūną, jei turite reikalų prekybos ir laisvalaikio centre. Kol spręsite neatidėliotinus klausimus ar lankysitės parduotuvėje, augintinis galės pailsėti ir atsigaivinti.

KIKA parduotuvė

Suteiks antrą galimybę beglobiams

Šiuo metu KIKA valdo 125 parduotuvių tinklą Lietuvoje bei Estijoje, kur ne tik prekiauja gyvūnų priežiūros prekėmis bei teikia konsultacijas apie gyvūnų priežiūrą ir poreikius.

Atsinaujinusioje KIKA parduotuvėje taip pat įsikurs projekto „Laikini namai“ stotelė, kur mylinčių šeimininkų lauks beglobiai šunys ir katės. Iš globos įstaigų atkeliavusiems keturkojams suteikiama veterinarijos gydytojo priežiūra, atliekamos būtiniausios procedūros, po kurių gyvūnai kartu su nemokamu pirmuoju kraiteliu dovanojami atsakingiems šeimininkams.

KIKA ir VERO CAFE atstovai ragina šį savaitgalį atvykti į atidarymo šventę, pasivaišinti užkandžiais bei kava ir galbūt namo grįžti su nauju šeimos nariu, jei esate tvirtai apsisprendę priimti augintinį.

Svečių laukiame adresu – PLC „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!