Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Projektas „Laikini namai beglobiams gyvūnams“ skinasi kelią pergalės link

2016-05-18

Beveik metus sėkmingai veikiantis bendras KIKA ir gyvūnų globos organizacijų projektas dalyvauja PARA AWARDS „Geriausių socialinių projektų“ konkurse ir jau pasiekė finišo tiesiąją. 
Projekto tikslas – kviesti gyvūnams neabejingus žmones atkreipti dėmesį į benamių gyvūnų problemą ir skatinti jų globą.
Imantis šios iniciatyvos, KIKA parduotuvėse buvo įrengti laikini būstai likimo nuskriaustiems ir namų netekusiems gyvūnams, iš kurių jie iškeliauja į naujus saugius namus. Bendradarbiaujame su savanoriškomis gyvūnų globos organizacijomis, iš kurių į KIKA parduotuvėse įrengtus laikinus būstus atkeliauja globos netekę sveiki, paskiepyti, socializuoti, ženklinti šunys ir katės. Laikinuose šiltuose būstuose jie laukia savo naujų šeimininkų. Projektas vystomas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Projekto pradžioje bendradarbiavome su viena gyvūnų globos organizacija, o šiuo metu – su septyniomis. Vos per 11 mėnesių daugiau kaip 110 į laikinus būstus atkeliavusių beglobių gyvūnų surado naujus namus. Akivaizdu, kad projektas lūkesčius pateisino – vis daugiau gyvūnų globos organizacijų rodo susidomėjimą ir norą prisijungti, namus suradusių gyvūnų skaičius auga, todėl planuojama plėtra ir į kitus Lietuvos miestus.
Jeigu Jūs palaikote šią iniciatyvą, kviečiame atiduoti savo balsą PARA AWARDS „Geriausių socialinių projektų“ konkurso finale.

Balsuoti galite čia:

http://balsavimas.vz.lt/197617#?level=2 

Ačiū, Jūsų KIKA

Nuotraukų galerija

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!