Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Prisidėkite prie Ukrainos keturkojų gyvybių išgelbėjimo. Skirkite savo 1,2% GPM jau dabar!

2023-04-11
Prisidėkite prie Ukrainos keturkojų gyvybių išgelbėjimo. Skirkite savo 1,2% GPM jau dabar!

Vos prasidėjus karo veiksmams Ukrainoje, pagalba iš Lietuvos buvo pradėta teikti įvairiomis kryptimis. Mūsų misija yra rūpintis gyvūnais, todėl perkėlėme šią misiją į Ukrainą ir nuo pat pirmos karinių veiksmų dienos padedame ir teikiame nuolatinę paramą prieglaudoms, žmonėms, gyvūnų organizacijoms.

 

KIKA GROUP, savo ruožtu, vos prasidėjus kariniams veiksmams surinko padėti norinčių darbuotojų komandą, kurie išvyko padėti Ukrainos sieną kirtusiems šeimininkams su augintiniais. Video, kaip savanoriams sekėsi misijos metu žiūrėkite čia. Šios ekspedicijos metu išsigandusiems, pavargiusiems ir alkaniems Ukrainos piliečiams su augintiniais išdalino Lietuvoje pagaminto pašaro, pernešimo krepšių, kadangi daugelis gyvūnus nešėsi tiesiog rankose, ir daugybę guolių, palapinių bei pledų, kurie padėjo sušilti. 

 

Matydami didžiulę Lietuvos žmonių vienybę bei savo partnerių iš viso pasaulio norą prisidėti prie Ukrainos augintinių gerovės, kūrėme veiksmų planą, kaip visi galėtume prisidėti prie šios iniciatyvos ir paremti nuo karo kenčiančius gyvūnus. Taip gimė idėja įsteigti „Janitos ir Tauro Plungių Labdaros ir paramos fondą“.

 

Augintiniai yra mūsų šeimų nariai, draugai ir partneriai, kurie yra besąlygiškai mums ištikimi, artimi, jie mus moko bendrauti, mylėti ir niekada neišduoti. Karo siaubiamoje Ukrainoje yra milijonai augintinių, kuriems reikalinga pagalba, nepaisant to, kur jie šiuo metu yra su savo šeimininkais – apgriuvusiuose namuose, slėptuvėse, bunkeriuose ar metro stotyse. Jie yra šalia ir daugeliui Ukrainos gyventojų augintinis gali būti vienintelė gyvybė, vienintelė paguoda, vienintelis draugas.

 

Per visą fondo veikimo laikotarpį į Ukrainą vykome jau 11 kartų. Su savanorių pagalba mums pavyko išvežti ir saugiai pristatyti Lietuvoje pagaminto pašaro ir kitų būtinųjų priemonių, kurių vertė arti 200 tūkst. eurų.

 

Visi drauge mes galime sutelkti jėgas ir suteikti pagalbą pašaru ar kitomis būtiniausiomis prekėmis, tiems, kurie net karo akivaizdoje nepalieka mažųjų keturkojų likimo valiai. Tad kviečiame visus prisidėti ilgalaike parama, nes Jūsų pagalba yra gyvybiškai svarbi. Kviečiame skirti 1,2% GPM Janitos ir Tauro Plungių labdaros ir paramos fondui. Šis paramos būdas Jums nieko nekainuos, tačiau padės užtikrinti, kad fondas galėtų teikti nuolatinę paramą karo veiksmus Ukrainoje išgyvenantiems keturkojams.

 

Kaip skirti 1,2% GPM rasite https://janitosparama.lt/pages/skirkite-1-2-gpm

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!