Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Prekės gyvūnams: specializuotos gyvūnų prekių parduotuvės vs. namų apyvokos parduotuvės - kur apsipirkti verta labiau?

2023-04-20
Prekės gyvūnams: specializuotos gyvūnų prekių parduotuvės vs. namų apyvokos parduotuvės - kur apsipirkti verta labiau?

Šiai dienai, maisto prekių parduotuvėse, galima rasti ne tik maisto prekes žmonėms ar namų apyvokos prekes, bet ir pašarų, guolių, žaislų ir kitų prekių gyvūnams. Tad kyla klausimas, kam reikalingos gyvūnų prekių parduotuvės?

 

 

Apsipirkdami KIKA tinkle turite galimybę pasikonsultuoti su ekspertais, vet. gydytojais ar vaistininkais. KIKA parduotuvėse Jūs nuolat galite sulaukti konsultacijos iš mūsų ekspertų, kurie patars Jums įvairiais klausimais – pvz. mityba, priežiūra, apsauga nuo parazitų, kailio ir odos priežiūra. Konsultantai nuolat gilina savo žinias dalyvaudami mokymuose, seminaruose, naujienų pristatymuose, kad galėtų kuo geriau padėti išrinkti Jūsų augintiniams tinkamiausią prekę ar patarti kaip spręsti tam tikrą problemą su kuria susiduria šuo ar katė.

 

KIKA tinkle Jūs galite įsigyti Lietuvoje pagamintą, daugiau nei 35 metų ekspertinę patirtį atspindinčią produkciją. Daugelis KIKA lentynose randamų sausų pašarų, papildų-skanėstų šunims ir pašarų katėms yra gaminami Lietuvoje, Kauno rajone, pašaro gamykloje AKVATERA, o unikalios, inovatyviais ingredientais papildytos Tauro Pro Line kailio bei odos priežiūros priemonės gaminamos partnerių gamykloje, Kauno raj.

 

Pašarai šunims ir katėms, papildai-skanėstai šunims bei Tauro Pro Line kailio bei odos priežiūros priemonės yra kuriamos remiantis daugiau nei 35 metų veisėjos, kinologės, groomerės ir produktų kūrėjos Janitos Januškauskaitės Plungės patirtimi. Mes atsakome už produkcijos kokybę, už jos nešamą naudą augintinio sveikatai ir produkcijos kūrimui negailime net 5 metų, tam, kad sukurti unikalias formules, pripažintas daugiau nei 60-tyje pasaulio šalių.

 

 

Platus prekių pasirinkimas kiekvieno augintinio poreikiams patenkinti. KIKA tinkle Jūs galite rasti daugiau nei 4500 prekių, tokių kaip žaislai, sausas pašaras, skanėstai, draskyklė katėms, šampūnas ir kondicionierius augintiniams, ultragarsinis difuzorius ir eterinis aliejus bei dar daugelis kitų prekių. Apsipirkdami gyvūnų prekių parduotuvėje galite būti tikri, kad rasite tai, ko reikia jūsų augintiniui vienoje vietoje.

 

Galimybė grąžinti augintinio prekes dėl defektų ar gauti pakaitinę detalę, jei pažeistas produkto funkcionalumas. Jei pastebite, kad įsigyta prekė turi broką – Jūs visada galite susisiekti su KIKA klientų aptarnavimo centru, kur jums bus suteikta visa reikalinga pagalba, o esant poreikiui grąžinti pinigai ar pakeista prekė.

 

Mūsų tikslas – perteikti Jums, per daugiau nei 35 metus, dirbant su ir dėl gyvūnų, sukauptas žinias bei patirtį, suteikti Jums galimybę įsigyti aukščiausios kokybės, kuo natūralesnę produkciją, kuri yra naudinga Jūsų augintinio sveikatai ir gali padėti užtikrinti kuo ilgesnį ir laimingesnį jo gyvenimą.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!