Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Pleiskanojanti oda ir šiurkštus kailis augintiniui: TOP patarimai, kaip to išvengti.

2023-05-09
Pleiskanojanti oda ir šiurkštus kailis augintiniui: TOP patarimai, kaip to išvengti.

Kailio bei odos priežiūros priemonių pasirinkimas dažnam šeimininkui tampa iššūkiu, ypač kai rinkoje yra tiek daug skirtingų šampūnų, kondicionierių ir kaukių šunims bei katėms. Tad dalinamės savo patarimais kaip pasirinkti augintinių priežiūros priemones, kad jos užtikrintų žvilgantį, švelnų ir sveiką kailį. 

 

 

Ar žinojote, kad senovės egiptiečiai labai mylėjo gyvūnus ir buvo žinomi dėl jų priežiūros ir puošybos? Senovės Egipte šunys, o ypač katės buvo populiarūs augintiniai ir dažnai buvo laikomi kaip kompanionai ir net gynėjai. Egiptiečiai tikėjo, kad jų augintiniai turi dvasinę reikšmę ir buvo siejami su įvairiomis dievybėmis. Norėdami parodyti savo meilę ir pagarbą savo augintiniams, egiptiečiai juos puošdavo kosmetika, pavyzdžiui, kvepalais, dažnai gaminamiems iš natūralių ingredientų, tokių kaip eteriniai aliejai. Egiptiečiai taip pat naudojo priežiūros priemones, tokias kaip šukos ir šepečiai, kad jų augintinių kailis būtų švelnus ir be sąvėlų. Šie faktai tik parodo, kad senovės egiptiečių meilė ir rūpestis savo augintiniais buvo svarbi žmonijos istorijos dalis tūkstančius metų.

Grįžkime į šiuos laikus. Dabar kailio bei odos priežiūros priemonių gaminti patiems nereikia, tuo pasirūpina profesionalūs gamintojai, kurie įsigilina į kiekvieno ingrediento ilgalaikį poveikį augintinio sveikatai. Ingredientai naudojami kosmetikos priemonėse persiskverbia per augintinio odą vos per kelias sekundes ir veikia plauko folikulus tiesiogiai. Atminkite, kad augintinio sveikata susideda iš 80% sveikos ir subalansuotos mitybos bei 20% kasdienės ir veterinarinės priežiūros. Todėl labai svarbu, kad ne tik dubenėlyje atsirastų tinkamas pašaras, skanėstai, konservai ir papildai, bet ir rinktumėtės priemones, kurios yra kuo natūralesnės sudėties.

Jei šiuo metu ieškote šampūno ar kondicionieriaus šuns bei katės maudymui namuose – rekomenduojame rinktis Tauro Pro Line priežiūros priemones! Ši produkcija bei sistema kurta remiantis per daugiau nei 35 metus sukaupta patirtimi, atsižvelgiant į visus matytus kailio problemų atvejus, analizuojant kiekvieną ingredientą, jo paskirtį ir naudą kailiui. Tauro Pro Line kailio ir odos priežiūros priemonių sudėtyje iki 97% natūralūs ingredientai, skirti išvalyti ir primaitinti kailį bei odą. Sudėtyje nėra SLS, parabenų, silikonų ir mineralinių aliejų, kurie ilgainiui sekina kailį ir odą.

Trys Tauro pro Line augintinių odos ir kailio priežiūros priemonės

O dabar populiariausio ir Jūsų labiausiai pamėgto Tauro Pro Line prekinio ženklo šampūnų bei kondicionierių dalį galite rasti su „Nukąstomis kainomis“! Tai reiškia, kad profesionalias kailio bei odos priežiūros priemones nuo šiol galėsite įsigyti už dar mažesnę kainą!

Geriausiam kailio bei odos rezultatui išgauti rekomenduojame remtis 3 žingsnių sistema:

1 žingsnis: VALYMAS. Giliai valantis šampūnas pašalina ant kailio ir odos esančius nešvarumus ir „atidaro plauką“.

2 žingsnis: FUNKCIJA. Antras šampūnas su pridėtinėmis vertėmis suteikia norimą funkciją (drėkinimo, maitinimo ar atgaivinimo)

3 žingsnis: FIKSAVIMAS. Kondicionierius ar kaukė užfiksuoja rezultatą ir „uždaro plauką“ todėl apsaugo jį nuo išsausėjimo, padeda nešvarumams neprikibti prie kailio.

Nedidelis rudakailis šunelis maudomas daugiafunkcinėje ozono vonioje

Rinkdamiesi šampūną ir kondicionierių šuns ar katės maudymui namuose – atkreipkite dėmesį, kad jo sudėtyje nebūtų šių 3 ingredientų:

  • SLS - dirbtinis putoklis, kuris sausina plauką bei odą, gali sukelti pleiskanojimą ir sudėtyje turi kancerogenų.
  • Parabenų - sintetinis konservantas, lengvai patenkantis į organizmą ir galintis turėti įtakos hormonų disbalansui.
  • Silikonų - apgaubia plauką plona plėvele, tad suteikia trumpalaikį žvilgesio efektą, tačiau neleidžia kvėpuoti plaukui bei odai.
  • Mineralinių aliejų - jie gaunami iš naftos, padengia odą ir kailį plona plėvele, neleidžia jiems kvėpuoti ir gali sukelti išsausėjimą, niežulį.

Rinkitės priemones, kurių sudėtyse natūralūs, inovatyvūs ingredientai, tokie kaip:

  • Kokoso gliukozidas – tai natūralios kilmės ingredientas, galintis palengvinti aktyvių naudingų ingredientų įsisavinimą bei leidžiantis sukurti natūraliai stabilias, minkštas putas. Jis puikiai prižiūri odą, nuplauna riebalų ir nešvarumų perteklių.
  • Šlapalas – tai natūralus drėkiklis, kuris neleidžia išgaruoti drėgmei iš odos ir gali skatinti odos regeneraciją bei gijimą.
  • Rozmarino ekstraktas – jis gali skatinti plaukų augimą, reguliuoti riebalų išsiskyrimą ir suteikti plaukams blizgesio.
  • Pantenolis - tai provitaminas B5, pasižymintis drėkinamuoju, gydomuoju ir minkštinamuoju poveikiu, gali padidinti kolageno skaidulų stiprumą, palaikyti apsauginį barjerą ir stiprinti plauko struktūrą.
  • Šalavijo ekstraktas – jis gali reguliuoti riebalų išsiskyrimą, suteikti sveiką blizgesį, gali skatinti plauko augimą ir kovoti su pleiskanomis.

Nukąstų kainų reklama

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!