Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Pašarams gaminti pasitelkė „žaliąją“ energiją

2020-03-01
Pašarams gaminti pasitelkė „žaliąją“ energiją

Pastarųjų metų tendencijos rodo, kad „žaliosios“ energijos vartojimas Lietuvoje ženkliai auga. Vis daugiau įmonių susidomi energija iš atsinaujinančių energijos išteklių, ne išimtis ir AKVATERA LT, UAB – aukščiausios kokybės šunų ir kačių pašarų gamykla, įsikūrusi Kauno rajone, Zapyškio miestelyje.

Šiuo metu iki 30% energijos gaunama iš saulės jėgainės, įrengtos šalia gamyklos. Saulės jėgainės sumontuotos šių metų vasarį. Sparčiai auganti verslo socialinė atsakomybė ir siekimas būti draugiškiems aplinkai paskatino įmonę užtikrinti, jog gamykla AKVATERA LT, UAB veiktų naudodama 100% švarią energiją. Todėl numatyta, jog nuo šių metų liepos 1 dienos 70% „žaliosios“ energijos bus tiekiama iš alternatyvių energijos šaltinių – hidroelektrinių, vėjo ir saulės jėgainių.

„Esame atsakingi ne tik už tai, ką pagaminame, bet ir kaip pagaminame. Mūsų produkcija – maistas gyvūnams, štai kodėl mums taip svarbu rūpintis gamta. Gamyklų poveikis aplinkai ir neigiamo poveikio mažinimas yra vienas aktualiausių ir jautriausių šių dienų klausimų. Esame didelis energijos vartotojas ir džiaugiamės galėdami savo indėliu prisidėti prie CO2 mažinimo pasaulyje. Nuo 2020-ųjų vasario mėnesio startavome su nauja 700 kWh saulės elektrine, kuria padengsime apie 30% mūsų elektros suvartojimo. Taip pat priėmėme sprendimą nesustoti ties 30% – visą likusį kiekį energijos nuo šių metų liepos 1 dienos taip pat pirksime „žalią“ – iš atsinaujinančių energijos šaltinių – hidroelektrinių, vėjo ir saulės jėgainių. Šiais žingsniais prisidedame, kad pasaulyje būtų šiek tiek švariau“, – pokyčiais džiaugėsi AKVATERA LT, UAB gamybos vadovas Tautvydas Cinelis.

Gamykloje AKVATERA LT, UAB pagamintos lietuviškos produkcijos – NATURE‘S PROTECTION, HIQ, ARATON sauso maisto šunims ir katėms galima įsigyti parduotuvėse KIKA ir internetu www.kika.lt.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!