Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Parodose išrinkti gražiausi šunys

2015-01-28
Parodose išrinkti gražiausi šunys

Sausio 24–25 dienomis į Kauną rinkosi daugybė šunų mylėtojų ir augintojų iš Lietuvos ir kitų pasaulio šalių. Čia daugiau nei du tūkstančius keturkojų ir jų savininkų sukvietė dvi tarptautinės visų veislių šunų parodos. Sausio 24 dieną dalyviai ir žiūrovai atvyko į parodą „Kauno žiema 2015“, o 25-tą dieną akis džiugino įvairių veislių šunys parodoje „KIKOS taurė 2015“.

Renginiai vyko Kauno „Žalgirio“ arenoje, kuri visą savaitgalį skambėjo nuo keturkojų lojimų. Parodų organizatorė – seniausias Lietuvoje kinologijos klubas „Lietuvos kinologijos mėgėjų sąjunga“ (LKMS) – džiaugėsi jiems suteikta teise organizuoti šias šunų augintojus iš viso pasaulio sutraukiančias parodas. Keturkojai atvyko iš Rusijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Lenkijos, Čekijos, Švedijos ir, žinoma, iš Lietuvos. Per dvi parodų dienas arenoje įrengtuose ringuose pasirodė beveik 2500 įvairių veislių šunų. Juos apžiūrėjo ir vertino kvalifikuotų teisėjų komanda iš Izraelio, Rusijos, Švedijos, Airijos, Kroatijos ir Portugalijos. 

Šunų šeimininkai prieš pasirodymus ringuose savo augintinius šukavo ir atliko kitas grožio procedūras – kiekvienas norėjo tapti nugalėtoju. Parodos „Kauno žiema 2015“ laurus nuskynė vipetų veislės šuo iš Suomijos. O praeityje garsaus pudelio vardu Kika garbei pavadintos parodos „KIKOS taurė 2015“ nugalėtoju tapo mažas, tačiau didelį įspūdį teisėjams palikęs trumpaplaukių čihuahua veislės šuo iš Lietuvos.

Parodų metu vyko daug žiūrovų dėmesio sulaukę keturkojų klubo „Nasrai“ pasirodymai, jaunųjų vedlių konkursas bei 1–4 klasių mokinių piešinių konkurso „Mano svajonių šuo“ paroda. Retų veislių mėgėjai galėjo susipažinti su norvegų pilkaisiais špicais, Ibizos podengais, afenpinčeriu, pamatyti burbonų braką, Byverio terjerą, ispanų kurtą, italų spinoną, Tibeto terjerą bei daugelį kitų ypač retų ir įspūdingai atrodančių veislių šunų. Žiūrovai džiaugėsi puikiu reginiu, o kai kurie iš jų net prisipažino, kad po šio renginio tvirtai apsisprendė įsigyti naują šeimos narį – šuniuką.

 

 

Nuotraukų galerija

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!