Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Parodose išdalinti apdovanojimai gražiausiems šunims

2017-02-01
Parodose išdalinti apdovanojimai gražiausiems šunims

Sausio 28–29 d. Kaune gyvūnų mylėtojus iš Lietuvos ir kitų pasaulio šalių subūrė tarptautinės šunų parodos: „Kauno nugalėtojas 2017“ ir „Kikos taurė 2017“. Čia buvo išdalinti apdovanojimai geriausiems, gražiausiems šunims.

Iš viso parodose, kurios vyko Aleksandro Stulginskio universiteto teritorijoje, dalyvavo 1553 šunys iš įvairių Europos šalių. Šunis vertino ir titulus dalino kvalifikuoti teisėjai iš Italijos, Švedijos, Slovėnijos, Airijos, Lenkijos, Portugalijos, Rusijos ir Lietuvos. 

Parodų organizatorė – seniausias Lietuvoje kinologijos klubas Lietuvos Kinologijos Mėgėjų Sąjunga (LKMS), šiemet minėsiantis savo veiklos trisdešimtmetį.

Gražiausiu parodos „Kauno nugalėtojas 2017“ šunimi išrinktas cvergšnauceris iš Rusijos. Antra vieta atiteko šelčiui iš Švedijos, o trečioji – trumpaplaukiam taksui iš Lietuvos.

Parodoje „Kikos taurė 2017“, kuri vyko sausio 29-ąją, gražiausio šuns laurus nuskynė toipudelis iš Rusijos.

Geriausiu veislynu parodoje „Kauno nugalėtojas 2017“ išrinktas „Tauro kennel“ veislynas iš Lietuvos. Parodoje „Kikos taurė 2017“ šis veislynas užėmė 2-ąją vietą. „Tauro kennel“ veislyno šunys taip pat skynė laurus parodose: garbanotasis bišonas TAURO MILANO buvo išrinktas kaip geriausias jaunimo BEST IN SHOW nugalėtojas, garbanotasis bišonas TAURO BARISTONE savo grupėje užėmė 2-ąją vietą, o porų konkurse 2-ąją vietą pelnė garbanotieji bišonai TAURO MILANO ir TAURO GERMIONA.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!