Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Parodose aukščiausi titulai išdalinti gražiausiems šunims

2018-02-02
Parodose aukščiausi titulai išdalinti gražiausiems šunims

Savaitgalį, sausio 27–28 d., Kauno „Žalgirio“ arena buvo pilna gražiausių šunų iš viso pasaulio. Čia dvi dienas vyko tarptautinės visų veislių šunų parodos „Kikos taurė“ ir „Kauno nugalėtojas“.

Dėl gražiausio šuns titulo varžėsi 1433 šunys iš įvairių šalių. Šunis vertino ir titulus dalino kvalifikuoti teisėjai iš Italijos, Prancūzijos, Belgijos, Nyderlandų, Japonijos, Serbijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Parodų organizatorius – Lietuvos kinologų mėgėjų sąjunga

Sausio 27 dieną parodoje „Kauno nugalėtojas“ gražiausiu šunimi išrinktas cvergšnauceris iš Rusijos. Antroji vieta atiteko Labradoro retriveriui iš Rusijos, o trečioji – lasos apsui iš Lietuvos. 

Puikiai šioje parodoje pasirodė „Tauro kennel“ veislyno šunys: savo grupėje vokiečių nykštukinis špicas Fluke Pom's Gelato užėmė pirmąją vietą, Maltos bišonas Tauro Lijemas – antrąją, o Maltos bišonas Grisia White Magic's Jackpot – trečiąją. Jaunimo klasėje pirmąją vietą pelnė šio veislyno garbanotasis bišonas Tauro Sakko (Junior Best in Show). 

Sausio 28 dieną startavo paroda „Kikos taurė“, kur gražiausiu šunimi išrinktas Labradoro retriveris iš Rusijos. Antroji vieta atiteko šiperko veislės šuniui iš Rusijos, o trečioji – vokiečių bokseriui iš Baltarusijos.

„Tauro kennel“ veislyno šunys puikiai pasirodė ir antros dienos parodoje: pirmąsias vietas savo grupėje užėmė vokiečių nykštukinis špicas Fluke Pom's Gelato ir garbanotasis bišonas Tauro Milano. Jaunimo klasėje trečioji vieta atiteko šio veislyno vokiečių nykštukiniui špicui Fluke Pom's Gelato. Porų pasirodymuose žavieji vokiečių nykštukiniai špicai laimėjo pirmąją vietą.

Puikiai organizuotose parodose netrūko ir įvairių pramogų renginio rėmėjo „Nature‘s Protection“ stende. Dalyviai ir lankytojai su savo augintiniais galėjo įsiamžinti prie fotosienos, specialiu momentinių nuotraukų aparatu dalintis gražiausiomis akimirkomis „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose. Taip pat visi buvo kviečiami savo sėkmę išbandyti sukant laimės ratą. Prizais džiaugėsi ir augintiniai, ir jų šeimininkai. Viso renginio metu tiek prizinių vietų laimėtojai, tiek parodų lankytojai buvo apdovanoti aukščiausios kokybės pašarais „Nature‘s Protection“

Akimirkos iš šunų parodos

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!