Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Net 4 KIKA GROUP sukurti produktai laimėjo LPK konkurso „Lietuvos metų gaminys“ aukso ir sidabro medalius

2022-12-21
Net 4 KIKA GROUP sukurti produktai laimėjo LPK konkurso „Lietuvos metų gaminys“ aukso ir sidabro medalius

KIKA GROUP, UAB kurti produktai gyvūnams yra plačiai pripažinti ir jau kurį laiką skina pergales tarptautinėje arenoje, malonu sulaukti ir įvertinimo namuose – lapkričio mėnesį vykusiame Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse net 3 įmonių grupės sukurti produktai laimėjo „Lietuvos metų gaminio“ aukso medalius, o dar vienas – sidabro.

 

Apdovanoti produktai eksportuojami ir į daugiau nei 60 šalių

 

„Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliu buvo apdovanoti net 3 KIKA GROUP, UAB Lietuvoje sukurti produktai: du sausi šunų pašarai – „Nature's Protection Superior Care White Dogs“ su vabzdžiais, „Nature's Protection Superior Care White Dogs“ su silke bei funkciniai skanėstai-papildai „Nature's Protection Superior Care White Dogs Hypoallergenic Dental“ su balta žuvimi.

 

Visi 3 laimėtojai – šviesiakailiams augintiniams skirti produktai, kurių istorija prasidėjo dar 2012 metų pradžioje, ambicingai veisėjai Janitai J. Plungei užsibrėžus tikslą sukurti tobulą mitybos formulę. Šiandien KIKA GROUP, UAB įkūrėja gali džiaugtis ne tik dėl pasiekto tikslo, bet ir dėl to, kad Lietuvoje pagaminti, aukščiausios kokybės, natūralūs bei sveiki pašarai ir skanėstai yra eksportuojami į daugiau nei 60 pasaulio šalių. Juos taip pat galima įsigyti „KIKA“ parduotuvėse bei internetu www.kika.lt

 

Sidabro medalį konkurse pelnė natūrali daugiafunkcinė priemonė – šarminis vanduo „Tauro Pro Line Pure Mist“. Šis produktas 2022 metais JAV vykusioje „SuperZoo 2022“ parodoje, kartu su „Tauro Pro Line Stainless Look“ molio kauke pelnė ir „Winner Showcase Product“ apdovanojimą.

 

Tauro Pro Line“ produktai, gavę „New Product Showcase“ apdovanojimą „SuperZoo“ parodos inovacijų konkurse

Tauro Pro Line“ produktai, gavę „New Product Showcase“ apdovanojimą „SuperZoo“ parodos inovacijų konkurse

 

Stebina natūralia, tačiau neįprasta sudėtimi

 

„Kiekvienas žmogus rūpinasi savo augintiniu, o augintinis jam suteikia meilę, gerą emocinę būklę – sveikatą. Taip padedame vieni kitiems jaustis laimingesniu, o laikydamiesi sveiko augintinio priežiūros sistemos, kurią sudaro 80 % mityba ir 20 % kasdienė priežiūra, su savo keturkojais šeimos nariais galėsite meile ir džiaugsmu dalintis dar ilgesnius metus“, – tikina gyvūnų mylėtoja ir primena, jog subalansuotos mitybos piramidė atrodo taip: 80 % sausas pašaras, 10–12 % konservai, 3–5 % skanėstai ir 1–3 % papildai.

 

Kadangi augintinio mityba jo gyvenime užima itin svarbią dalį, KIKA GROUP, UAB komanda nuolat ieško sveikesnių ir naudingesnių pašarų bei skanėstų alternatyvų. „Jau ilgą laiką bene populiariausi baltymų šaltiniai augintinių pašaruose yra jautiena, vištiena ar kalakutiena, tačiau šiandien galime rasti ir vis daugiau sveikesnių pasirinkimų, tokių kaip vabzdžiai ar silkė“, – naujausius sprendimus pristato verslininkė.

 

J.J. Plungės teigimu, pašaras su vabzdžiais yra unikalus produktas, nes šio baltymų šaltinio pasirinkimas leidžia prisidėti prie tvarios aplinkos kūrimo, kadangi vabzdžių ūkiai užima ypatingai nedidelius plotus, o gamybos procese sunaudojamas visas vabzdys, nepaliekant maistinių atliekų, ir sugeneruojama žymiai mažiau CO2. Taip pat vabzdžių auginimui beveik nenaudojamas vanduo.

 

Baltakailis Maltos bišonas, šalia jo inovatyvaus sauso pašaro pakuotė

„Nature‘s Protection Superior Care White Dogs“ pašaras su vabzdžiais

 

„Vabzdžiai yra puiki alternatyva tradiciniams baltymams – jie gali padėti aprūpinti jūsų šunį svarbiausiomis aminorūgštimis ir maistinėmis medžiagomis, suteikti energijos ir stiprinti organizmą. Šiame pašare yra mono ir polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurios gali padėti stiprinti imuninę sistemą, taip pat sočiųjų riebalų rūgščių, kurios gali padėti suteikti šuniui energijos, o puikūs Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgščių šaltiniai gali padėti išlaikyti kailio spalvą ir puikią odos būklę“, – pašaro naudą pristato įmonių grupės bendrasavininkė.

 

Į „Nature's Protection Superior Care White Dogs“ pašarą su silke, anot J. J. Plungės, dėmesį atkreipti turėtų jautraus virškinimo augintinių šeimininkai: „Sukūrėme šį pašarą, kadangi silkė, kaip baltymų šaltinis, pasižymi itin naudingomis savybėmis, kurios gali padėti sureguliuoti augintinio viršsvorį, suteikti energijos ir stiprinti organizmą. Šio sauso pašaro sudėtis papildyta virškinimą gerinančiais ingredientais, o sudedamosios dalys gali padėti ne tik aprūpinti jūsų šuns organizmą visomis reikalingomis medžiagomis, bet ir puoselėti nepriekaištingą kailio išvaizdą.“

 

Dar vienas aukso medaliu įvertintas produktas – „Nature's Protection Superior Care White Dogs Hypoallergenic Dental“ funkciniai skanėstai-papildai, yra pagaminti pritaikant inovatyvią ir unikalią technologiją, todėl verslininkė drąsiai juos vadina naujos kartos skanėstais augintiniams.

 

Maltos bišonui siūlomi funkciniai skanėstai-papildai

„Nature‘s Protection Superior Care White Dogs Hypoallergenic Dental“ funkciniai skanėstai-papildai

 

„Šių skanėstų sudėtis yra papildyta unikaliu vitaminų, mineralų, prebiotikų ir probiotikų kompleksu, Vital 3 Complex bei kitais inovatyviais ingredientais, kurie produktą leidžia drąsiai priskirti naujai kategorijai – skanėstai-papildai. Visi jie yra sukurti taip, kad galėtų padėti tam tikrai augintinio organizmo funkcijai, pavyzdžiui, geram regėjimui, sveikai dantų būklei, sąnariams ir kaulams“, – naudas vardija veisėja ir priduria, jog ypatinga šių skanėstų tekstūra, vadinama pusiau drėgna, kadangi yra minkštesnė ir kvapnesnė, yra sužadinanti net išrankaus šuns apetitą ir palengvinanti daugelio šeimininkų kasdienybę.

 

„Skanėstai yra gaminami be grūdų, su balta žuvimi, todėl yra hipoalerginiai, gali padėti palaikyti gerą augintinio kailio ir odos būklę, o kruopščiai parinkti amino rūgščių ir baltymų šaltiniai padėti palaikyti tinkamą gyvūnų ašarų sudėtį“, – naudą pristato J. J. Plungė.

 

Nedidelis baltakailis šunelis vaišinamas hipoalerginiu funkciniu skanėstu-papildu

„Nature‘s Protection Superior Care White Dogs Hypoallergenic Dental“ funkciniai skanėstai-papildai

 

Produktų linija – išskirtinai šviesiakailiams

 

„Dėl kailio spalvos bei jautrios imuninės sistemos, balto ir šviesaus kailio šunys turi poreikį individualiai pritaikytiems sprendimams, todėl mūsų veisėjai, drauge su veterinarų ir gyvūnų mitybos ekspertais pasitelkdami naujausius tyrimus ir gamybos technologijas, ieškojo sprendimų problemoms, su kuriomis jie susiduria, kad ne tik pagerintų baltakailių sveikatą, bet kartu palengvintų ir jų šeimininkų rūpesčius“, – kaip prasidėjo „Nature‘s Protection Superior Care White Dogs“ produktų kūrimas, pristato J. J. Plungė.

 

Kaip teigia verslininkė, pripažinimo šie produktai sulaukė dėl išskirtinių, efektyvų rezultatą padedančių pasiekti savybių, kurias greitai įvertino šunų augintojai.

 

„Šis augintinių pašaras gali padėti pašalinti rudas dėmes aplink akis, nes dėl subalansuoto aminorūgščių kiekio ir kruopščiai atrinktų baltymų šaltinių, yra palaikoma skaidri ašarų sudėtis, –pasakoja J. J. Plungė ir priduria, jog jie tinka augintiniams su jautria virškinimo sistema, nes neapkrauna virškinamojo trakto. – Natūralus mineralas, dinamiškai mikronizuotas klinoptilolitas („MicroZeoGen“) gali aktyviai stimuliuoti žarnyno mikroflorą ir maistingųjų medžiagų įsisavinimą, o dėl specialios mikrostruktūros, taip pat gali padėti pašalinti iš organizmo susikaupusius toksinus ir stiprinti imuninę sistemą.“

 

Dabar „Nature‘s Protection Superior Care White Dogs“ produktų liniją sudaro ne tik sausi pašarai, skanėstai, bet ir naujiena – sriubytės. Linijos produktai yra pritaikyti skirtingiems gyvenimo etapams, pradedant nuo pirmųjų pašarų, skirtų žindančioms patelėms ir jų šuniukams, baigiant suaugusių šunų asortimentu su skirtingais baltymų šaltiniais. J.J. Plungė įsitikinusi, kad besikeičiantys gyvenimo tarpsniai reikalauja vis kitų naudingų medžiagų, kuriomis ir yra papildyti produktai.

 

Kika įkūrėja Janita Plungė ir šuo pasaulio čempionas vardu Misoko

Įmonių bendrasavininkė Janita J. Plungė ir Misoko – pasaulio čempionas

 

Beje, pašarai su inovatyviais baltymų šaltiniais yra gaminami ne tik šunims, bet ir katėms, tad įmonių grupės bendrasavininkė džiaugiasi, jog tokią plačią pasiūlą gali gaminti savo šalyje: „Labai didžiuojuosi visa KIKA GROUP komanda, su kuria drąsiai galime vadintis Lietuvos kūrėjais ir gamintojais. Man didžiulis džiaugsmas, jog sveiki, naudingi augintinių pašaro sprendimai yra pagaminti Lietuvoje ir pamilti visame pasaulyje“.

 

Renkasi ekologiškus sprendimus

 

Įmonių grupės įkūrėja pabrėžia, jog visi gamintojai yra atsakingi ne tik už tai, ką pagamina, bet ir kaip tai padaro, o gamyklų poveikis aplinkai ir neigiamo poveikio mažinimas yra vienas aktualiausių ir jautriausių šių dienų klausimų.

 

Laimėjimus pelniusius bei kitus augintinių pašarus ir skanėstus gamina įmonių grupei priklausanti AKVATERA LT, UAB – moderni, specializuota gyvūnų pašaro gamykla, sėkmingai dirbanti nuo 2004 m. Įmonė gamina ir kitus šunų bei kačių pamėgtus pašarus: „Nature‘s Protection“, „Nature‘s Protection Superior Care“, „Nature‘s Protection Lifestyle“, „HiQ“, „Oak‘s Farm“ bei „Araton“. Juos įsigyti galima Lietuvoje ir Estijoje veikiančiose fizinėse bei internetinėse KIKA parduotuvėse.

 

 „Esame didelis energijos vartotojas ir džiaugiamės galėdami savo indėliu prisidėti prie CO2 mažinimo pasaulyje. Nuo 2020-ųjų vasario mėnesio startavome su nauja 700 kWh saulės elektrine, kurios dėka pasigaminame net 30 % mūsų elektros suvartojamo kiekio patys. Taip pat priėmėme sprendimą nesustoti ties 30 % – visą likusį kiekį energijos taip pat perkame „žalią“ – iš atsinaujinančių energijos šaltinių – hidroelektrinių, vėjo ir saulės jėgainių. Šiais žingsniais prisidedame, kad pasaulyje būtų šiek tiek švariau“, – apie kelią tvarumo link kalba KIKA GROUP, UAB įkūrėja.

 

Pašaro gamyklos AKVATERA teritorija ir jos saulės elektrinės

Pašaro gamyklos AKVATERA LT, UAB teritorija ir saulės elektrinės, Kauno rajonas

 

Šiandien KIKA GROUP, UAB sudaro KIKA mažmeninės bei elektroninės prekybos tinklas Lietuvoje ir Estijoje, kuris turi daugiau nei 120 parduotuvių, taip pat viena moderniausių sausų pašarų gamyklų Šiaurės Europoje AKVATERA LT, UAB, TOP 4 veislynas pasaulyje „Tauro Kennel“, gyvūnų SPA-kirpykla ir mokymų centras „Tauro Grooming Academy“ bei naujai atidarytas įmonės padalinys Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu KIKA GROUP, UAB produkciją eksportuoja į daugiau nei 60 pasaulio šalių.

 

 

 

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!