Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Naujus namus jau rado 524 beglobiai gyvūnai!

2017-02-13
Naujus namus jau rado 524 beglobiai gyvūnai!

Ar žinai, kad KIKA parduotuvėse įkurtos specialios laikinos gyvūnų globos vietos, kur savo naujų šeimininkų laukia gyvūnai iš įvairių globos organizacijų. Sėkmingai įgyvendinto ir nuolat besiplečiančio projekto metu naujus namus jau surado 524 buvę beglobiai šunys ir katės.

Gyvūnų globos projekto „Laikini namai“ tikslas – kviesti gyvūnams neabejingus žmones atkreipti dėmesį į benamių gyvūnų problemą ir skatinti jų globą. Projekto metu KIKA parduotuvėse įrengti specialūs laikini būstai namų netekusiems gyvūnams, kurie atkeliauja iš gyvūnų globos namų ir čia laukia savo naujųjų šeimos narių.

Du katiniukai laikinuose savo namuose.

Šiandien dėl bendro tikslo savo jėgas vienija KIKA ir net 7 gyvūnų globos organizacijos Lietuvoje: Vilniuje – „SOS gyvūnai“ ir VšĮ „Beglobis“, Klaipėdoje – „Būk mano draugas“, Šiauliuose – Šiaulių gyvūnų globos namai, Panevėžyje – Panevėžio gyvūnų globos draugija, o Kaune – „Lesė“ ir „Penkta koja“.

Šiuo metu laikini beglobių gyvūnų būstai įrengti Vilniuje (PPC „Akropolis“ ir PLC „Panorama“), Kaune (PLC „Mega“, PPC „Akropolis“, PC „Hyper Maxima“), Klaipėdoje (PC „Banginis“), Šiauliuose (PC „Akropolis“), Panevėžyje (PPC „RYO“) įsikūrusiose gyvūnų prekių parduotuvėse KIKA ir Estijos sostinėje Taline (PC „Mustikas“).

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!