Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

MicroZeoGen: natūralus sprendimas augintinių sveikatai ir gerai savijautai

2023-02-15
MicroZeoGen: natūralus sprendimas augintinių sveikatai ir gerai savijautai

Mūsų augintiniai yra kur kas daugiau nei tik gyvūnai, jie yra mylimi šeimos nariai ir nusipelno geriausios įmanomos priežiūros. Kiekvieno mylinčio ir atsakingo šeimininko pareiga yra rūpintis augintinio sveikata ir gerove, o tą galima padaryti pasitelkiant natūralias priemones bei papildus. Vienas iš tokių papildų yra klinoptilolitas, dar kitaip vadinamas MicroZeoGen – natūraliai susidarantis vulkaninis mineralas, kuris sparčiai populiarėja dėl naudingų savybių augintinių sveikatai.

 

Kas yra Microzeogen?

 

Microzeogen (arba klinoptilolitas) yra mineralas, išgaunamas iš ceolito ir mikronizuojamas, naudojant Tribomechaninį mikronizavimo ir aktyvavimo metodą. Pirmoji pažintis su ceolitu prasidėjo prieš daug amžių. Žmonės atkreipė dėmesį, kad negaluojantys gyvūnai ateidavo į tam tikrą vietą kalnuose ir laižė uolas, po ko, dažnu atveju, pagerėdavo jų savijauta. Kaip vėliau paaiškėjo, tose vietose buvo gausu ceolito, kuris veikė organizmą kaip to laiko vaistas. Jis šimtmečius buvo naudojamas įvairiose kultūrose dėl gebėjimo sugerti toksinus, šlakus ir kitas kenksmingas medžiagas.

 

Microzeogen nauda augintiniams

 

Vulkaninės kilmės Microzeogen pašaro papildas šunims ir katėms turi daug naudingų savybių:

 

 1. Detoksikacija: Microzeogen turi savybę sugerti ir pašalinti iš organizmo toksinus, sunkiuosius metalus ir šlakus. Tai padeda palaikyti gerą augintinių savijautą ir sumažinti lėtinių ligų riziką.
 2. Geresnis virškinimas: pašalindamas kenksmingas medžiagas iš žarnyno, Microzeogen gali pagerinti virškinimo sistemą ir sumažinti virškinimo problemas, tokias kaip viduriavimas, vėmimas ir pilvo pūtimas.
 3. Veikia priešuždegimiškai: dažnai uždegimas yra viena iš pagrindinių priežasčių, sukeliančių artritą, odos problemas ir kitas lėtines ligas. Microzeogen turi savybių, kurios padeda sumažinti uždegimą ir pagerinti bendrą sveikatą.
 4. Imuniteto stiprinimas: pašalindamas kenksmingas medžiagas ir pagerindamas bendrą sveikatą, Microzeogen taip pat gali sustiprinti imuninę sistemą, todėl augintiniai tampa atsparesni ligoms ir negalavimams.
 5. Itin greitas kraujo stabdymas žaizdose. Microzeogen pudra yra galinga priemonė kraujavimui sustabdyti, esant žaizdoms, įbrėžimams ar, pavyzdžiui, per trumpai nukirpus augintinio nagą. Dėl šios priežasties, kiekvienas NATO karys su savimi nešiojasi Microzeogen miltelių, kuriuos, esant poreikiui, beria ant žaizdos.

 

Trys pakuotės augintiniams skirtų maisto papildų su mineralu Microzeogenu

 

Kaip naudoti Microzeogen?

 

Klinoptilolitas gali būti įvairių formų, įskaitant miltelius, granules ir kapsules. Naudojant miltelių pavidalo Microzeogen, galima sumaišyti jį su vandeniu ir duoti augintiniui lakti arba įmaišyti į įprastą augintinio maistą. Granulių ar kapsulių pavidalo Microzeogen patogiausia paduoti augintiniui su įprastu pašaru. Reikiamas Microzeogen kiekis priklauso nuo augintinio svorio ir amžiaus, todėl vadovaukitės dozavimo rekomendacijomis, kurias rasite ant produkto pakuotės.

 

Kitas būdas, leidžiantis dar patogiau įsisavinti šį mineralą, yra rinktis Nature‘s Protection pašarus bei papildus-skanėstus, kurių sudėtis jau yra praturtinta Microzeogen.

 

Pūkuotas pomeranijos špicų veislės šunelis vasariškoje pievelėje, šalia maisto papildų pakuotė

 

Kada naudoti Microzeogen?

 

Microzeogen maisto papildas gali būti naudojamas nuolat, nes jis turi begalę skirtingų naudų. Microzeogen papildas jauniems augintiniams padeda užtikrinti sklandų vystymąsi; suaugusiems – padeda atsigauti po operacijų ar aktyvaus sporto, detoksikuoti organizmą apsinuodijus; besilaukiančioms kalytėms – sustiprinti organizmą ir patenkinti padidėjusį būtinųjų medžiagų poreikį; vyresniems augintiniams – palengvinti senėjimo procesus.  O ypač Microzeogen yra naudingas šiais atvejais:

 

 1. Jei augintinis nugvelbė ką nors nuo žemės pasivaikščiojimo metu, suvalgė žmonių maisto nuo stalo ir kyla rizika, kad augintinis galėjo apsinuodyti;
 2. Kai augintinis viduriuoja (galima naudoti net naujagimiams nuo 5 dienų amžiaus);​
 3. Kai augintinis yra apsinuodijęs, skrandžio citozės atveju;​
 4. Kai reikia greitai išgydyti mažas žaizdas, pašalinti toksinus;
 5. Esant pjūviams ir norint pagerinti didelių žaizdų gijimą;​
 6. Kai reikia stiprinti kaulus, padidinti kaulų tankį;​
 7. Prikeliant šuniuką po anestezijos;​
 8. Kai reikia atstatyti organizmą po operacijos, po ligos;​
 9. Virškinimui pagerinti;​
 10. Pagerinti maistinių medžiagų absorbciją ir medžiagų apykaitą.

 

Prieš pradedant vartoti bet kokį naują maisto papildą, svarbu pasitarti su veterinarijos gydytoju, kad įsitikintumėte, jog jis atitinka konkrečius jūsų augintinio sveikatos poreikius.

 

Microzeogen – visapusė priemonė augintinio sveikatai

 

KIKA Group įkūrėja, patyrusi šunų veisėja ir kinologė Janita J. Plungė sako, kad būtent Microzeogen papildai šunims padėjo atgaivinti jos mylimą augintinį: „Prieš kurį laiką turėjau juodą pudelį, vardu Vija. Aš ją labai mylėjau, bet jai buvo jau 10 metų ir ji kasdien vis silpo. Regėjimas buvo labai prastas, jai buvo katarakta, slinko kailis, dingo apetitas, jai taip skaudėjo sąnarius, kad ji negalėjo net lipti laiptais. Sužinojusi apie Microzeogen poveikį augintinių sveikatai, nusprendžiau išbandyti jį su Vija. Kasdien įmaišydavau Microzeogen miltelių į Vijos maistą ir, mano nuostabai, po 2 mėnesių Vija pradėjo sveikti! Kataraktos beveik nebeliko, ji atgavo savo energiją, ėmė augti kailis ir Vija vėl galėjo lipti laiptais. O po 12 mėnesių vartojimo Viją netgi nusivežėme į šunų parodą ir ji laimėjo Veteranų klasę! Negalėjau patikėti, kad natūralus mineralas gali taip kardinaliai pagerinti augintinio sveikatą.“

 

Papildai gyvūnams yra neatsiejama mitybos dalis, leidžianti aprūpinti augintinio organizmą būtinaisiais vitaminais ir mineralais. Microzeogen papildas yra natūralus, saugus ir veiksmingas sprendimas augintinių sveikatai ir gerovei. Pašalindamas kenksmingas medžiagas, gerindamas virškinimą, mažindamas uždegimą ir stiprindamas imuninę sistemą, jis gali padėti augintiniui būti sveikam ir laimingam.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!