Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Lietuvos kinologai iš Maskvos grįžo su laimėjimais

2016-06-28
Lietuvos kinologai iš Maskvos grįžo su laimėjimais

Birželio 23–26 dienomis šunų augintojai, kinologai ir veisėjai dalyvavo Rusijos sostinėje, Maskvoje, vykusioje Pasaulinėje šunų parodoje.

Šiemet tai buvo įspūdingo dydžio renginys, iš 40 pasaulio šalių sukvietęs daugiau nei 25 000 šunų. Skaičiuojama, kad parodoje dalyvavo net 300 skirtingų veislių šunys, kuriuos vertino daugiau nei 100 žymiausių pasaulio teisėjų.

Kaip ir buvo tikėtasi, daugiausiai dalyvių atvyko iš Rusijos, tačiau džiugu, kad Lietuvos kinologai nepabūgo didelės konkurencijos ir didžiausiame kinologijos renginyje pristatė savo gražiausius šunis. 

„Tauro kennel“ veislynas šiemet parodoje pristatė ne tik Maltos bišonus, bet ir garbanotuosius bišonus bei Pomeranijos špicus. Puikius rezultatus šuniukų klasėje parodė Maltos bišonas Tauro Aurora – jis buvo atrinktas kaip geriausias Maltos bišonų šuniukas, o šuniukų  Best In Show užėmė garbingą ketvirtąją vietą, o štai tos pačios veislės Tauro Penelope tapo Pasaulio jaunimo vicečempione.

Nemažai Lietuvos kinologų šunų tapo geriausiais savo veislės atstovais, štai Čiau čiau veislės Panna cotta Lietuvos liūtas tapo Pasaulio jaunimo nugalėtoju (sav. M. Penkauskas), taip pat ir bulmastifų veislės patinas Marius iš  Dvariškių (sav. G. Chmelevskaja). Štai trumpaplaukis standartinis taksas Stylish Chocolate Samson Marselio kompanija (sav. S. Jasevičiūtė) šuniukų klasėje tapo World Hope 2016, o garbanotasis bišonas Tauro Milano (sav. J. ir T. Plungės) tapo geriausiu veislės mažyliu bei tos pačios veislės Tauro Fargo (sav. J. ir T. Plungės) tapo geriausiu veislės šuniuku. Garbanotasis bišonas Tauro Germiona (sav. J. ir T. Plungės) parodoje tapo Pasaulio jaunimo vicečempione.

Paprašyta pasidalinti įspūdžiais apie šių metų parodą, veislyno „Tauro kennel“ savininkė Janita Januškauskaitė-Plungė pasidžiaugė visų Lietuvos atstovų pasiekimais šioje parodoje: „Nuostabu matyti mūsų šalies atstovus tokio lygio parodose. Džiugu, kad nepabūgę tokios didžiulės konkurencijos ir tikrai sudėtingos kelionės kolegos ryžosi išmėginti jėgas ir parodyti pasauliui mūsų šalies šunis. Tokio dydžio parodoje svarbu ne tik laimėjimai, svarbu parodyti pasauliui, kad ir mes šioje srityje esame daug nuveikę ir mes iš Lietuvos!“

Kitais metais kinologų ir veisėjų Pasaulinė šunų paroda lauks Leipcige, Vokietijoje.

                                             

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!