Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Lietuvos atstovai triumfavo Pasaulinėje šunų parodoje Milane

2015-06-16
Lietuvos atstovai triumfavo Pasaulinėje šunų parodoje Milane

Birželio 11–14 dienomis šunų augintojai, kinologai ir veisėjai dalyvavo Milane vykusioje Pasaulinėje šunų parodoje. Šiemet parodoje registruota beveik 30 tūkstančių šunų. Skaičiuojama, kad parodoje dalyvavo net 68 šalių atstovai, pristatę 300 skirtingų šunų veislių.

Daugiausiai šunų į šią parodą atsivežė parodos šeimininkai italai. Nemažai dalyvių atvyko iš Rusijos, Prancūzijos, Suomijos ir Vokietijos.

Šiemet parodoje dalyvavo ir tikrai nemažai Lietuvos atstovų, kurie, be kita ko, pasiekė puikių rezultatų.

Įvairių veislių atstovai parodoje varžėsi dėl gražiausio pasaulio šuns titulo – juo šioje parodoje tapo barzdotasis kolis Ops I Did It Again Del Cuore Impavido iš Rusijos (sav. O.Klimova).

Parodoje varžėsi ir jaunieji vedliai – džiugu, kad jau pačią pirmą parodos dieną buvo puikiai įvertintos Lietuvos atstovės Goda Šulcaitė ir Augusta Močiulskytė.

Šiemet antrą kartą iš eilės Pasaulinėje parodoje geriausiu Maltos bišonų veislynu išrinktas Lietuvos veislynas „Tauro kennel“. Šis veislynas pateko ir į geriausių parodos veislynų Top 10-uką (Best In Show).

„Tauro kennel“ veislynas šiemet parodoje pristatė ne tik Maltos bišonus, tačiau ir Pomeracijos špicus. Puikius rezultatus mažylių klasėje šiemet parodė Pomeranijos špicas We Star's And Tauro Akela – jis buvo atrinktas kaip geriausias Pomeranijos špicų mažylis, o mažylių Best In Show užėmė garbingą trečiąją vietą.

Paklausta apie šių metų parodos ypatumus, veislyno „Tauro kennel“ savininkė Janita Januškauskaitė-Plungė džiaugėsi parodos organizavimo profesionalumu, puikia informacijos sklaida, erdvėmis. Veislyno atstovė džiaugiasi visų Lietuvos atstovų pasiekimais šioje parodoje: „Kinologijos lygis Lietuvoje kyla – tai mano nuomonė. Ant pakylų vis dažniau matome Lietuvos veisėjus ir kinologus. Akivaizdu, kad lietuviai darosi vis aktyvesni ir vis labiau stengiasi investuoti į savo šunis. Svarbiausia dabar visiems išmokti pasidžiaugti vieniems kitų laimėjimais, padrąsinti kolegas, pasidalinti patarimais ir siekti bendro tikslo – kelti kinologijos lygį Lietuvoje. Svarbu parodyti pasauliui, kad ir šioje srityje mes esame geriausi, mes iš Lietuvos!“

Kitais metais kinologus ir veisėjus Pasaulinė šunų paroda kvies į Maskvą.

 

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!