Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Lietuvoje gimęs projektas žengia ir į Estiją

2016-10-04
Lietuvoje gimęs projektas žengia ir į Estiją

Šiek tiek daugiau nei prieš metus Lietuvai pristatytas bendras gyvūnų globos organizacijų ir prekybos tinklo KIKA projektas šiandien keliasi ir į Estiją.

Gyvūnų globos projekto „Laikini namai“ tikslas – kviesti gyvūnams neabejingus žmones atkreipti dėmesį į benamių gyvūnų problemą ir skatinti jų globą. Projekto metu KIKA parduotuvėse įrengti specialūs laikini būstai namų netekusiems gyvūnams, kurie atkeliauja iš gyvūnų globos namų ir čia laukia savo naujųjų šeimos narių.

Lietuvoje sėkmingai įgyvendinto ir nuolat besiplečiančio projekto metu naujus namus surado daugiau nei 300 buvusių beglobių šunų ir kačių.

„Pradžioje įrengę porą laikinų būstų vienoje iš KIKA parduotuvių Kaune, netrukome įsitikinti, kad turime plėstis. Pirmieji iš globos namų čia atvykę gyvūnai labai greitai surado naujus namus, o norinčiųjų į savo šeimą priimti beglobius susidomėjimas vis augo“, – pasakojo KIKA atstovė Loreta Kačanauskienė.

Netrukus prie projekto panoro prisijungti ir daugiau gyvūnų globos organizacijų – šiandien dėl bendro tikslo savo jėgas vienija KIKA ir net 7 gyvūnų globos organizacijos Lietuvoje: Vilniuje – „SOS gyvūnai“ ir VšĮ „Beglobis“, Klaipėdoje – „Būk mano draugas“, Šiauliuose – Šiaulių gyvūnų globos namai, Panevėžyje – Panevėžio gyvūnų globos draugija, o Kaune – „Lesė“ ir „Penkta koja“. 

Augintinių laikinas globos namelis

Gyvūnų globos problemos nesvetimos ir kaimyninėse šalyse, todėl prie šio projekto panoro prisijungti Estijos gyvūnų globos organizacija MTÜ „Neli Käppa“. Prieš savaitę Estijos sostinėje Taline, prekybos centro „Mustikas“ parduotuvėje KIKA/ZOO PLANET buvo įrengti pirmieji laikini būstai beglobiams gyvūnams.

„Džiugu, tai, kad pirmasis čia atkeliavęs kačiukas jau sulaukė ir naujų šeimininkų. Viliamės, kad netrukus projektas įsibėgės ir persikels į kitus Estijos miestus“, – sakė Loreta Kačanauskienė.

Šiuo metu laikini beglobių gyvūnų būstai įrengti Vilniuje (PPC „Akropolis“ ir PLC „Panorama“), Kaune (PLC „Mega“ ir PPC „Akropolis“), Klaipėdoje (PC „Banginis“), Šiauliuose (PC „Akropolis“), Panevėžyje (PPC „RYO“) įsikūrusiose gyvūnų prekių parduotuvėse KIKA ir Estijos sostinėje Taline (PC „Mustikas“). Netrukus dar vieni laikini būstai beglobiams atsiras Vilniuje (PLC „Ozas“) esančioje KIKA parduotuvėje.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!