Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Lietuvoje auginami čempionai: „Tauro Kennel“ veislynas sąskaitoje turi jau 14 Europos nugalėtojų

2023-06-04
Lietuvoje auginami čempionai: „Tauro Kennel“ veislynas sąskaitoje turi jau 14 Europos nugalėtojų

Tauro Kennel komanda Europos šunų čempionate Danijoje

 

Lietuvoje su ypatinga meile ir rūpesčiu auginami KIKA GROUP, UAB priklausančio „Tauro Kennel“ veislyno šunys ir toliau garsina Lietuvą. Gegužės 18–21 d. Danijoje, Herningo mieste vykusiame Europos šunų čempionate (European Dog Show) pavyko pasiekti rekordinių rezultatų – net keturi šunys pelnė Europos čempiono titulus.

 

 

Parodos metu KIKA GROUP, UAB komanda pristatė Lietuvoje sukurtus „Tauro Pro Line“, „Nature‘s Protection“ ir „Misoko“ produktus, kurie, anot KIKA GROUP, UAB įkūrėjos, bendrasavininkės ir veisėjos Janitos Januškauskaitės-Plungės, padeda užtikrinti visapusišką augintinių gerovę ir sveikatą, o kartu – ir skinti pergales.

 

Pelnė net 16 apdovanojimų

 

Viso parodoje dalyvavo 22 šunys iš Lietuvos: 3 garbanotieji bišonai, 4 Maltos bišonai, 15 Pomeranijos špicų. „Tauro Kennel“ veislynas subūrė tarptautinę komandą – ją sudarė profesionalūs vedliai ir „groomeriai“ iš Lietuvos ir Tailando.

 

J. Plungė džiaugiasi, jog susumavus „Tauro Kennel“ šuniukai parsivežė net 16 apdovanojimų. Šiandien veislyno sąskaitoje iš viso puikuojasi jau 14 Europos čempionų titulų.

 

Net 3 šunys tapo Europos jaunimo čempionais: Pomeranijos špicas Chriscendo Close Encounter (Džordanas), Pomeranijos špicė Tauro Svetlana ir Maltos bišonė Tauro Monetė. Pomeranijos špicė Tauro Songailė pelnė Europos čempionės atviroje klasėje titulą, o dar trys šunys tapo „Future Hope of Europe“ titulų laimėtojais.

 

KIKA įkūrėja Janita Plungė ir Maltos bišonas Europos jaunimo čempionas Tauro Monetė

Janita J. Plungė ir Europos jaunimo čempionė Tauro Monetė

 

„European Dog Show“ metu vyko ir tarptautinė „Agria“ paroda, kurioje „Tauro Kennel“ šuniukai pelnė dar 5 pergales –  3 šunys tapo „Agria“ jaunimo čempionais ir 2 – „Agria“ čempionėmis.

 

Parodos metu vykusiame „Progeny“ reprodukcijos konkurse, kuriame dalyvauja kalė arba patinas ir trys jo palikuonys iš skirtingų vadų, Pomeranijos špicas Bomei Fire Boy Of Michale Dong Poms Google su trimis savo šuniukais užėmė 2-ą vietą.

 

Tauro Kennel veislyno komanda „Progeny“ šunų konkurse

Tauro Kennel komanda „Progeny“ konkurse

 

Veisėja džiaugiasi, jog ypatingų pasiekimų pelnė Tauro Soberto – 5 mėnesių amžiaus Pomeranijos špicas, parodoje dalyvavęs tik antrą kartą savo gyvenime, kuris pelnė net 3 apdovanojimus: „Future Hope of Europe 2023“, 4-tą vietą „Best in Show Baby“ Europos šunų čempionate bei 1-ą vietą „Best in Show Baby“ „Agria“ parodoje.

 

Augintinių sėkmės paslaptis – Lietuvos kūrėjų produktai

 

KIKA GROUP, UAB įkūrėja įsitikinusi, jog augintinių sėkmės paslaptis – su meile Lietuvoje kuriami aukščiausios kokybės produktai, skirti jų priežiūrai ir sveikatai. „Daugiau kaip 35 metų patirtis ir nuoširdus rūpestis augintiniais padeda nuolat tobulėti ir kasdien ieškoti inovatyvių, saugių keturkojams produktų sprendimų“, – tikina J. J. Plungė.

 

Ji pažymi, jog jau seniai yra atradusi sveiko ir laimingo augintinio formulę, kuria dalinasi ir su pasauliu: „Ją sudaro 80 proc. subalansuota mityba, derinama su 20 proc. kasdiene bei veterinarine priežiūra. Svarbu, jog tiek pašaras, tiek higienos, grožio produktai būtų natūralūs, tik aukščiausios kokybės.

 

KIKA įkūrėja Janita Plungė ir trys Tauro Kennel garbanotieji bišonai Europos šunų čempionate Danijoje

Janita J. Plungė ir Tauro Kennel garbanotieji bišonai Europos šunų čempionate Danijoje

 

Būtent todėl visi „Tauro Kennel“ šuniukai yra maitinami begrūdžiais pašarais, tokiais, kaip „Nature‘s Protection Superior Care“ šunų maistas su aukščiausios kokybės baltymų šaltiniais, tokiais kaip balta žuvis, lašiša ar vabzdžiai. Dėl subalansuoto amino rūgščių kiekio šis pašaras gali padėti kovoti su rudomis ašarų dėmėmis, todėl mums puikiai pavyksta kailiuką ringui išlaikyti tobulai baltą.

 

Kita dalis – kasdienė priežiūra, čia pasitelkiame profesionalią, lietuvišką kosmetiką „Tauro Pro Line“, kuri savo sudėtyje turi daugiau nei 97% natūralių ingredientų, be to nėra tokių agresyvių sudedamųjų dalių kaip silikonai, SLS, parabenai ar mineraliniai aliejai. Mums labai svarbu, kad šampūnas šunims, kondicionierius šunims bei visa kita kosmetika duotų ilgalaikį rezultatą, t.y. nemaskuotų kailio problemų, bet skatintų sveiko kailio augimą ir palaikytų sveiką odą.

 

Tauro Pro Line augintinių odos ir kailio priežiūros priemonės

Tauro Pro Line augintinių odos ir kailio priežiūros produktai

 

Šie, iš meilės gyvūnams, mūsų šalyje sukurti produktai ne tik padeda užtikrinti gerą augintinių sveikatą, yra veiksmingi, bet kartu garsina Lietuvos vardą, nes yra pripažinti visame pasaulyje ir eksportuojami į daugiau kaip 60 šalių. O įsigyti šią produkciją gali ir kiekvienas mylintis šeimininkas gyvenantis Lietuvoje, visose KIKA parduotuvėse bei www.kika.lt.

 

J. Plungė ypatingai didžiuojasi tuo, jog šie prekių ženklai tapo rugpjūtį Ženevoje vyksiančios didžiausios tarptautinės Europoje šunų parodos „World Dog Show“ generaliniais rėmėjais.

 

Parodoje – pamilti produktai ir ypatingos naujienos

 

Janita J. Plungė neabejoja mūsų šalyje kuriamų produktų kokybe, todėl drąsiai juos rodo pasauliui – Danijoje vykusioje parodoje dalyviams buvo pristatyti ne tik jau pamilti produktai, bet ir ypatingos naujienos. Viena jų – inovacija gyvūnų prekių rinkoje „Nature‘s Protection Superior Care White Dogs All Life Stages“ šunų maistas, tinkantis visų dydžių ir amžiaus grupių balto, šviesaus ir dėmėto kailio šunims bei atnaujinta „Tauro Pro Line Ultra Natural Care“ linija, kurioje kačių šampūnas, tiek šunų šampūnas bei daugelis kitų kosmetikos priemonių.

 

KIKA Group komanda Europos šunų čempionate Danijoje

KIKA Group komanda Europos šunų čempionate Danijoje

 

„Parodoje dirbusi septynių KIKA ekspertų komanda nuolat edukavo klientus apie augintinių mitybą ir priežiūrą. Džiugu, kad stende apsilankė ne tik parodos dalyviai, bet ir klientai, kurie čia atvyko vien tik dėl „Tauro Pro Line“ ir „Nature‘s Protection“ produktų, sukurtų mūsų šalyje, Lietuvoje“, – džiaugiasi J. J. Plungė. Ji priduria, jog Danijoje vykusiame renginyje taip pat lankėsi ir šių produktų ambasadoriai bei potencialūs partneriai.

 

Šiandien KIKA GROUP, UAB sudaro KIKA mažmeninės bei elektroninės prekybos tinklas Lietuvoje ir Estijoje, kuris turi daugiau nei 120 parduotuvių, taip pat viena moderniausių sausų pašarų gamyklų Šiaurės Europoje AKVATERA LT, UAB, TOP4 geriausiu pasaulio veislynu pripažintas „Tauro Kennel“, gyvūnų SPA-kirpykla ir mokymų centras „Tauro Grooming Academy“ bei įmonės padalinys Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu KIKA GROUP, UAB produkciją eksportuoja į daugiau nei 60 pasaulio šalių.

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!