Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Lietuvių pasiekimai Azijoje: čempiono titulais įvertinti šunys ir televizijos dėmesio sulaukę gaminiai

2023-01-26
Lietuvių pasiekimai Azijoje: čempiono titulais įvertinti šunys ir televizijos dėmesio sulaukę gaminiai

Vos prasidėjus 2023-iesiems Azijoje įvyko didžiausia šunų parodų „Philippine Circuit 2023“, kur dalyvavo KIKA GROUP, UAB komanda, pristatanti Lietuvoje sukurtus „Nature‘s Protection“ ir „Tauro Pro Line“ gaminius augintiniams bei įmonių grupei priklausančio „Tauro Kennel“ veislyno šunys, kurie į tėvynę grįžo su 2 garantuotais Filipinų čempiono titulais ir laukia finalinių parodos rezultatų, šie parodys galutinį laimėjimų skaičių. O parodoje pristatyti Lietuvoje sukurti augintinių produktai sulaukė ypatingo dėmesio ne tik iš eilėmis besirikiuojančių klientų, bet ir iš Filipinų televizijos.

 

Dvi savaites trukusios išvykos metu komanda iš Lietuvos aplankė net 3 šalis – Filipinus, Indoneziją ir Malaiziją, kur ne tik dalyvavo didžiausioje Azijos šunų parodoje, bet taip pat pravedė ir 3 seminarus bei „MasterClass“ mokymus.

 

Parodoje dalyvauti gali ne kiekvienas

 

Sausio 12-15 d. vykusioje „Philippine Circuit 2023“ šunų parodoje dalyvavo net 6 „Tauro Kennel“ veislyno šunys: garbanotieji bišonai Tauro Svajūnas ir Tauro Baronesa, Maltos bišonai Tauro Montana ir Tauro Bramble bei Pomeranijos špicai Tauro Declior ir Tauro Pranciškus.

 

Tauro Kennel veislyno komanda šunų parodoje

„Tauro Kennel“ komanda „Philippine Circuit 2023“ šunų parodoje

 

Kaip teigia KIKA GROUP, UAB įkūrėja ir daugiau kaip 35 metų patirtį turinti veisėja Janita Januškauskaitė-Plungė, dalyvavimas šioje parodoje prilygsta kuo tikriausiam maratonui.

 

„Visas 4 dienas, kasdien vyko po 3 parodas, tad iš viso sudalyvavome net 12-oje parodų! Nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro dirbome, kad mūsų šunys išeitų į ringą pačioje geriausioje formoje, puikiai nusiteikę ir pasiruošę nugalėti konkurentus. Visas darbas ir nuovargis su kaupu atsiperka, kai pamatome galutinius rezultatus ringe“, – pasakoja J. J. Plungė.

 

Anot jos, dalyvavimas šių metų „Philippine Circuit“ parodoje buvo sudėtingas. Kai kurios Azijos šalys vis dar yra užsidariusios, tad atvykimui į jas yra reikalingas karantinas, kraujo testai, specialūs įvežimo dokumentai, veterinarijos tarnybos leidimai, o net ir atvykus būtina laikytis griežtų taisyklių. Todėl dalyvauti šioje parodoje gebėjo tik labiausiai motyvuoti, norintys, stipriausi ir geriausi šunys. Konkurencija ringuose buvo itin didelė, prilygstanti netgi „Pasaulio šunų čempionatui“. Nepaisant to, „Tauro Kennel“ veislyno šunims pavyko pasiekti puikių rezultatų.

 

„Iš 6 dalyvavusių šunų, jau turime 2 garantuotus Filipinų čempiono titulus, tačiau tikėtina, kad po galutinių taškų suskaičiavimo viso turėsime net 4 arba 5 Filipinų čempionus. Azijoje taškų skaičiavimo sistema kiek kitokia nei Europoje ar Jungtinėse Amerikos Valstijose, todėl galutinius rezultatus žinosime tik po kelių savaičių“, – laimėjimais dalinasi veisėja.

 

Filipinų čempione tapusi Pomeranijos špicė Tauro Declior šunų parodoje

Filipinų jaunimo čempione tapusi Pomeranijos špicė Tauro Declior „Philippine Circuit 2023“ šunų parodoje

 

Sulaukė ir televizijos dėmesio

 

„Philippine Circuit 2023“ šunų parodos metu, stende buvo pristatomi įmonių grupei priklausančioje AKVATERA LT, UAB gamykloje pagaminti lietuviški „Nature‘s Protection“ pašarai ir skanėstai bei natūralūs „Tauro Pro Line“ gyvūnų priežiūros produktai. Jų kūrėja Janita J. Plungė džiaugiasi, kad prie įmonės stendo nuolat būriavosi pirkėjai, dalis jų – lojalūs klientai, nuolat naudojantys Lietuvoje sukurtus sausus pašarus, skanėstus ir priežiūros priemones šunims bei katėms.

 

Paskutiniąją parodos dieną, įmonių grupės bendrasavininkę Janitą J. Plungę ir eksporto vadovą Paulių Ausmaną apie šiuos unikalius gaminius kalbino net dvi skirtingos Filipinų televizijos:

 

„Interviu metu pasakojome apie gyvūnų gerovę ir kaip prie jos prisideda mūsų kuriami produktai“, – pasakoja P. Ausmanas ir džiaugiasi, kad ypatingas dėmesys buvo skiriamas natūraliai „Tauro Pro Line kosmetikai“ bei profesionaliems groomingo įrankiams, mat, būtent šie lietuviški produktai yra labai vertinami ir gerbiami Azijoje.

 

„Tauro Pro Line“ gaminiai jau yra pelnę ne vieną laimėjimą skirtingose pasaulio šalyje, tarp kurių ir prestižinis 2022 m. „SuperZoo“ parodos metu JAV įteiktas „New Product Showcase Award“ apdovanojimas. Anot produktų kūrėjos Janitos J. Plungės, tarptautinį pripažinimą ir sėkmę lėmė itin aukšta produktų kokybė, kruopščiai atrinkti natūralūs ingredientai bei jų pritaikymas, sprendžiant augintinių problemas ir užkertant kelią jų atsiradimui.

 

Kika įkūrėjai Janita ir Tauras Plungė duoda interviu Filipinų televizijos atstovui

  1. J. Plungė, T. Plungė ir P. Ausmanas su Filipinų televizijos atstovu "Philippine Circuit 2023" parodoje

 

Pasiekimai parodoje reikalauja nuoseklaus darbo

 

Ilgametė veisėja Janita J. Plungė teigia, kad be atsakingo veisėjos darbo parenkant genų liniją, treniruočių, groomerių ir hendlerių kompetencijų, neabejotinai prie puikių parodos rezultatų prisideda jos pačios sukurta augintinių priežiūros ir mitybos sistema.

 

„Visuomet prisiminkite, kad tinkama mityba yra sveiko augintinio pagrindas. Tačiau taip pat labai svarbu ir reguliari, disciplinuota priežiūra. Siekiant 100% rezultato, reikėtų remtis sveiko augintinio formule, kurią sudaro 80% subalansuota mityba ir 20% kasdienė (bei veterinarinė) priežiūra”, – pasakoja moteris.

 

„Tauro Kennel“ įkūrėja teigia, kad savo veislyno šunims visuomet taiko šią formulę ir naudoja tik KIKA GROUP, UAB sukurtus, lietuviškus, atsakingai ištestuotus ir su 100% žaliąja energija pagamintus produktus: „Nature‘s Protection Superior Care“ linijos pašarus ir skanėstus bei natūralią „Tauro Pro Line“ kosmetiką, profesionalius įrankius ir inovatyvią įrangą.

 

Kika įkūrėja Janita Plungė pristato sveiko augintinio formulę seminare Malaizijoje

J. Plungė pristato sveiko augintinio formulę seminare Malaizijoje

 

„Nature‘s Protection Superior Care“ pašarai ir skanėstai yra begrūdžiai, su aukščiausios kokybės hipoalerginiais baltymų šaltiniais, tokiais kaip balta žuvis, lašiša, silkė, ėriena ar vabzdžiai. Dėl subalansuoto amino rūgščių kiekio, šis pašaras kovoja su rudomis ašarų dėmėmis, padeda išlaikyti nepriekaištingą kailio spalvą ir užtikrinti puikią augintinių sveikatą.

 

Be to, Nature‘s Protection pašarai, skanėstai ir papildai yra papildyti unikaliu ingredientu – vulkaninės kilmės mineralu MicroZeoGen, kuris padeda pašalinti toksinus iš organizmo bei leidžia geriau įsisavinti naudingas maistines medžiagas. Anot Janitos J. Plungės, taisyklinga augintinio mityba susideda iš 80% sauso pašaro, 10-12% konservuoto maisto, 3-5% skanėstų ir 1-3% papildų.

 

Ne mažiau svarbu – atsakingai rinktis mitybos komponentus, atsižvelgiant į individualius augintinio poreikius, t. y. skaityti sudėtį, analizuoti kiekvieno ingrediento vertę. Pavyzdžiui, baltakailiams šunims jau yra sukurtas ne tik specialiai pritaikytas sausas pašaras, bet ir skanėstai-papildai, konservai, maisto pagardai, kurie veikdami kartu visapusiškai aprūpina augintinio organizmą naudingomis medžiagomis ir padeda kovoti su rudomis ašarų dėmėmis. Tokios mitybos linijos taip pat yra sukurtos ir raudonkailiams, tamsiakailiams, alergiškiems, sterilizuotiems, jauniems bei vyresnio amžiaus augintiniams.

 

Kika įkūrėja Janita Plungė pristato Lietuvoje sukurtą „Nature‘s Protection Superior Care“ produktų liniją

J.J. Plungė ir Lietuvoje sukurti „Nature‘s Protection Superior Care White Dogs“ linijos produktai

 

Na, o „Tauro Pro Line“ profesionalioje kosmetikoje yra daugiau kaip 97 proc. natūrali sudėtis. Joje – tokie ingredientai kaip kokoso gliukozidas (natūralus putoklis), rozmarinų, migdolų ekstraktai, eteriniai aliejai, lipidų kompleksai ir net šlapalas, kuris naudojamas aukščiausios kokybės gydomojoje žmonių kosmetikoje. Be to, „Tauro Pro Line“ kosmetikoje nėra jokių agresyvių ingredientų kaip silikonai, SLS, parabenai ir mineraliniai aliejai“, – apie Lietuvoje sukurtą augintinių kosmetikos liniją pasakoja J. J. Plungė ir pabrėžia, kad priemonės turi ne maskuoti kailio problemas, o skatinti sveiko kailio augimą, puoselėti sveiką odą, duoti ilgalaikį rezultatą.

 

Tačiau puikius rezultatus galima pasiekti tik laikantis disciplinos ir taikant efektyvią, patyrusios kinologės sukurtą 3 žingsnių sistemą, kurią gali taikyti kiekvienas augintinio šeimininkas net ir namų sąlygomis: pirmame žingsnyje Janita J. Plungė pataria naudoti valomąjį šampūną, kuris pašalins nešvarumus ir riebalus; antrajam žingsniui rinktis funkcinį, t.y. drėkinantį, maitinantį, apimties suteikiantį ar glotninantį šampūną; trečiame žingsnyje būtina užfiksuoti gautą rezultatų, naudojant kondicionierių arba kaukę.

 

Nepriekaištingai augintinio išvaizdai palaikyti, Janita J. Plungė rekomenduoja bent kartą per mėnesį apsilankyti pas profesionalius gyvūnų priežiūros specialistus-kirpėjus KIKA kirpyklose bei moderniausiame Europoje gyvūnų kirpykloje-SPA centre „Tauro Grooming Academy“, įsikūrusiame Kaune.

 

Patirtimi dalinosi su augintinių mylėtojais

 

„Ypatingai svarbi kelionės į pietryčių Aziją dalis – seminarai ir mokymai vietiniams gyvūnų mylėtojams ir profesionalams“, – atskleidžia J. J. Plungė. Veisėja ir produktų augintiniams kūrėja turėjo išskirtinę galimybę vesti net 3 seminarus, kurių tema: „Sveiko augintinio formulė. Augintinių priežiūros sprendimai, patvirtinti patirties“. Pirmasis seminaras vyko Filipinuose, antrasis Indonezijoje, o trečiasis – Malaizijoje.

 

„Aš manau, kad neužtenka tik sukurti produktą ir padėti jį į lentyną. Žinios yra labai svarbus dalykas, todėl keliaudama nuolat edukuoju žmones, kaip teisingai naudoti mūsų produktus. Iš tiesų, kiekvienas mūsų produktas turi istoriją ir buvo sukurtas tam tikrai problemai spręsti, t.y. gimė iš poreikio padėti gyvūnui. Darau tai dėl kiekvieno pasaulio augintinio laimės ir kokybiškesnio gyvenimo. Juk gyvūnų šeimininkai yra atsakingi už savo augintinio gerovę, lygiai taip pat, kaip tėvai yra atsakingi už savo vaikus“, – atvirauja produktų kūrėja J. J. Plungė.

 

Kika įkūrėja Janita Plungė veda seminarą apie sveiko augintinio formulę Indonezijoje

J. Plungė ir P. Ausmanas veda seminarą apie sveiko augintinio formulę Indonezijoje

 

„Man be galo smagu, kad čia esu laukiama ir reikalinga. Mano seminarų misija yra padėti augintinių savininkams, groomeriams ir veisėjams užtikrinti sveiką ir laimingą jų augintinių gyvenimą, parodyti, kaip spręsti odos ar kailio problemas bei kaip užkirsti kelią jų atsiradimui. Tą darau pasitelkdama savo, per daugiau nei 35 darbo su gyvūnais metus, sukauptą patirtį“, – seminaro įspūdžiais dalinasi J. J. Plungė ir priduria, kad dažnai šeimininkai vengia kalbėti apie problemas, neva tai reikštų, jog jie neprižiūri savo augintinių.

 

„Svarbu suprasti, kad pagilinus turimas žinias, pasirinkus teisingus produktus ir tinkamai juos naudojant galima išspręsti daugumą augintinių problemų natūraliu būdu“, – išduoda seminarų lektorė ir džiaugiasi, kad būtent KIKA GROUP, UAB kuriami lietuviški produktai puikiai prisideda prie problemų sprendimo natūraliais metodais.

 

Kika įkūrėja Janita Plungė su seminaro dalyviais Indonezijoje

  1. J. Plungė ir P. Ausmanas su seminaro dalyviais Indonezijoje

 

Malaizijoje J. J. Plungė vedė ir „MasterClass“ mokymus šunų bei kačių kirpėjams. Mokymų metu lektorė pristatė savo sukurtą groomingo sistemą, susidedančią iš natūralios kosmetikos, profesionalių įrankių ir inovatyvios įrangos. Mokymų metu buvo atliekamos praktinės užduotys, kurių metu produktų kūrėja pati gyvai konsultavo mokymų dalyvius, dalinosi patirtimi ir patarimais, kaip spręsti odos ir kailio problemas, tokias kaip alopecija, dermatitas, egzemos.

 

„Azijoje groomingo lygis yra labai aukštas, jie yra išbandę daug naujovių, todėl yra iššūkis papasakoti ką nors naujo, dar negirdėto. Nepaprastai džiaugiuosi, kad mokymuose dalyvavo ne tik groomeriai, bet ir groomingo akademijų dėstytojai, profesionalūs meistrai, iš kurių sulaukiau daugybės teigiamų atsiliepimų apie mokymų naudą! Tai – didžiulis įvertinimas ir motyvacija toliau kurti, keliauti, edukuoti, dar daugiau dirbti vardan augintinių laimės ir gerovės“, – džiaugiasi J.J. Plungė.

 

Kika įkūrėja Janita Plungė su mokymų dalyviais Malaizijoje

 

  1. J. Plungė, P. Ausmanas ir „MasterClass“ mokymų dalyviai Malaizijoje

 

Ateities planuose – seminarai ir tarptautinės parodos

 

„Kasdien sulaukiu žinučių iš įvairių pasaulio šalių, žmonės man rašo su prašymais atvykti ir surengti seminarą jų šalyje. Iš to matau, kad yra didžiulis žinių poreikis, gyvūnų mylėtojai nori išmokti tinkamai rūpintis savo augintiniais. Būtent todėl jau dabar yra numatytas vizitas į Japoniją, Pietų Korėją ir Taivaną.

 

Mūsų taip pat laukia parodos Amerikoje bei Europoje, kur ne tik pristatysime savo, Lietuvoje sukurtus produktus, bet ir edukuosime klientus, kursime naujas partnerystes su distributoriais, siekdami padidinti mūsų kuriamų produktų prieinamumą visame pasaulyje“, – ateities planais dalinasi moteris.

 

Šiandien KIKA GROUP, UAB sudaro KIKA mažmeninės bei elektroninės prekybos tinklas Lietuvoje ir Estijoje, kuris turi daugiau nei 120 parduotuvių, taip pat viena moderniausių sausų pašarų gamyklų Šiaurės Europoje AKVATERA LT, UAB, TOP4 geriausiu pasaulio veislynu pripažintas „Tauro Kennel“, gyvūnų SPA-kirpykla ir mokymų centras „Tauro Grooming Academy“ bei įmonės padalinys Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu KIKA GROUP, UAB produkciją eksportuoja į daugiau nei 60 pasaulio šalių.

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!