Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: klientams@kika.lt arba +370 7 00 66066

Laimingos istorijos skatina judėti pirmyn

2015-12-05
Laimingos istorijos skatina judėti pirmyn

Vos prieš kelis mėnesius parduotuvės KIKA, kartu su savanoriškomis gyvūnų globos organizacijomis – „Lesė“ bei „SOS gyvūnai“, ėmėsi bendro kilnaus gyvūnų globos projekto, kuris šiandien jau džiugina akivaizdžiais rezultatais.

KIKA parduotuvėse Vilniuje (PLC „Panorama“, Saltoniškių g. 9), Kaune (PLC „Mega“, Islandijos pl. 32) ir Klaipėdoje (PC „Banginis“, Šilutės pl. 35) įrengėme laikinus šiltus būstus likimo nuskriaustiems, iki tol prieglaudose besiglaudusiems gyvūnams. Iš laikinų būstų jie gali iškeliauti į naujus saugius namus.

KIKA, kartu su gyvūnų globos organizacijomis „Lesė“ ir „SOS gyvūnai“ pasirūpino, jog visi į laikinus būstus atkeliaujantys gyvūnai neturėtų parazitų, būtų sveiki, paskiepyti ir registruoti (turėtų mikročipą).

Per kelis mėnesius savo tikruosius namus jau surado daugiau nei 60 gyvūnų. Neseniai prie projekto prisijungė ir Klaipėdos gyvūnų globos organizacija „Būk mano draugas“, su kuria drauge padėsime surasti namus uostamiesčio beglobiams gyvūnams.

Galbūt ir Jūsų namuose gyvena buvęs beglobis, kurį parsivežėte iš KIKA parduotuvėse įrengtų laikinų namų? Pasidalinkite savo istorija ir augintinio nuotraukomis. Jūsų žinutės lauksime el. paštu: klientams@kika.lt.

Džiaugiamės jau galėdami pasidalinti keliomis buvusių beglobių laimingomis istorijomis:

 

Bagyra

Maždaug prieš du mėnesius priglaudėme katytę. Nenorėjome gyvūno pirkti, norėjome pasiimti iš prieglaudos, nes tokiems gyvūnams namų reikia labiausiai. 

Taigi, parsinešėme namo, atrodo, kukliausią katytę, tačiau dabar tikrai sunku patikėti, kad ji buvo tokia:) Katytę pavadinome Bagyra. Iš pradžių naujuose namuose ji buvo gan nedrąsi, bet skatinome ją skanėstais ir pamažu prisijaukinome. Dabar katytė miega ant pagalvės, laksto, žaidžia su batų raišteliais ir apskritai su viskuo :) Visada reikalauja dėmesio, meilės ir glostymų. Esame labai laimingi, kad turime tokią šeimos narę :)

Klaidas

 

Vos parsivežus katinėlis prie naujos aplinkos prisitaikė gana greitai. Jis labai meilus ir draugiškas, noriai bendrauja su kitais šeimos nariais. Per kelis mėnesius spėjo ūgtelėti ir labai džiaugiasi naujais namais.

Diana

 

Micė

Katytei davėme vardą Micė. Kai parsivežėme ją namo, buvo labai žaisminga, linksma ir greitai prie visko priprato. Visi labai džiaugiamės, kad ji atsirado mūsų namuose.

Jurgita

 

Amūras

 
Naujuose namuose nuo pat pirmųjų valandų jautėmės puikiai! Daug žaidžiame, daug valgome ir, žinoma, daug miegame. Su draugu sugalvojome kačiukui vardą – Amūras (Amo). Katinas labai laimingas. Kartą per savaitę išeiname į lauką. Katinėlis greitai auga, kiekvieną dieną stebina vis labiau. Turime tikrą džiaugsmelį.

Nuostabus jausmas apima, kai grįžus iš darbo katinėlis mus pasitinka savo meiliu žvilgsniu. Labai džiaugiamės Amūriuku!

Neda ir Lukas

 

Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas. Prenumeruokite ir gaukite -20% nuolaidą krepšeliui!